Çin Yeni Yılı - Ejder Yılı

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve ShaDe. tarafından 1 Şubat 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Bu nasıl bir hitap şekli. Rapor ediyorum.

2. drakeeeee

drakeeeee User

oyunu oynayıp ya da oynamaması sana kalmış bişey değil burada bu şekilde hiç kimseye hitap edemezsin hesabın kapanınca nasıl konuşulacağını daha iyi bir şekilde ders edinebilirsin.

3. Cuba_Libre

Cuba_Libre User

etkinlik tamamlama ödülleri değişmiş bozuldu galiba acil bilgi verir misiniz ? iletir misiniz ?

4. ShaDe.

ShaDe. Moderator Team Seafight

Selam,

Muhtemelen bugünkü yama çalışması ile bir sonraki etkinlik tamamlaması eklendi yanlışlıkla, durum düzeltilecektir.

Saygılar.

5. Cuba_Libre

Cuba_Libre User

görevler sayılmamış etkinliği tamamlayamayaacağız sıfırlanmasını iletir misiniz ?

6. enkazlar havai değil ahtapot zehri veriyor :D havai vermesinden daha iyidir
    bir yama getiriyorsunuz sonra onu düzeltmek için en az 2-3 yama gerekiyor boşa demiyoruz uzaktan eğitimli yazılımcılar diye
    ahtapot iyidir hem sıradaki etkinliğe küçük gemileri hazırlar hemde x2 ep veriyordu

wgnyrn2023 bunu beğendi.
  7. kRaL-28

kRaL-28 User

bir soruyu kaç kere sormam gerekiyor adamına göremi cevap veriyorsunuz göksel ejderha ne işe yarıyor önemli bir parça diye biriktirdik acil cevap ???????

√Αη¡LLΑ™ bunu beğendi.
  8. Göksel ejderha benim gördüğüm kadarıyla son görevleri yani atlantis gift ödülü veren tasarım ödülü veren gibi görevlerde toplanmış olması gerekiyor dün 4 tane diye alamadım mesela 5. göksel ejderhayı topladıktan sonra görevi alabildim.

9. veriyor da çay kaşığıyla veriyor etkinlik boyunca sandık-enkaz kasıyorum x2 2 gün kalmış gemide de %10 hazine var normal haritada bazen 30k havai atıyor El dorado'ya giriyorum 4300 küsür bendeki iki kat özellik vs hiç etki etmiyor oraya gibi anlamadım henüz

10. kRaL-28

kRaL-28 User

o ejderhanın gözyaşları oluyor benim merak ettim göksel ejderha bir faydasını göremedik

11. Denizaltında görev alırken onu istedi diye hatırlıyorum. Dediğin doğru olabilir görev bittiği için kontrol edemiyorum.

12. ShaDe.

Selam,

Öncelikle lütfen üslubunuzu düzeltiniz, bizler de siz gibi keşfedip öğrenmeye çalışıyoruz, her bilgi bize de ulaşmıyor. Göksel ejderha gizli görevlerden birini açmak için gerekli.

Saygılar.

13. IxBORAK

IxBORAK User

altın denizaltı tasarımı kaç kesişte aldınız 100 oldu hala tasarım alamadım 160k etkinlik puanı felanda var yani çözemedim bilen biri varmı. yada tasarım vermiyormu acaba :)

14. bugün yayınlanan mini oyunu çözen var mı

15. ShaDe.

Selam,

Forum üzerinden kod paylaşımı yasak bilginiz olsun.

Saygılar.

16. şansına çıkarsa :)

17. IxBORAK

IxBORAK User

malesef çıkaramadık bide bu atlantis insanı oyundan soğutuyor ya :)

ayrıca etkinlik sıralamasındaki gemiler atlantiste sürekli ve 350 400k puan yapıyorlar azalan ödüller sistemi puanı etkilemiyormu ve bunlar nasıl bu kadar puan kasıyorlar :)

≈MσRDσR≈ bunu beğendi.