Çin Yeni Yılı - Ejder Yılı

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve ShaDe. tarafından 1 Şubat 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. cevabınız için teşekkür ederim.

2. ShaDe.

ShaDe. Moderator Team Seafight

Rica ederim.

İyi oyunlar dilerim. :)

3. ejderhanın gözyaşlarını günlük görev harici bir npc veriyor mu ?

4. orochinin verdiği ejderhanın gözyaşları tasarım mı yoksa item mi? itemse özelliği ne ?

5. ShaDe.

Selam,

Orochi son atışı ve en fazla darbesinden alma şansınız var.

Saygılar.

6. ShaDe.

Selam,

Ejderhanın gözyaşları görev nesnesi.

Saygılarımla.

7. Her etkinlikte npc darbeleri artıp verdikleri hasar da artıyor yeni oyuncular oynamasın gelmesin felan mı isteniyor ? etkinlik npc si 50k da vurmaz be abi bu nedir, etkinlik npcsi çok olur vakti olan zamanı olan emeğini veren kasar haritada 300-500m darbeli etkinlik gemileri boş boş dolanıyor sıkan eden yok bu etkinlik ruhuna aykırı hiç beğenmedim kişisel fikrimdir, sizleri bilemiyorum...

thunderbird35, PoseidonELF ve KAFADAR.1 bunu beğendi.
  8. wgnyrn2023

wgnyrn2023 User

Üç Köşeli Şapka nedir nasıl kullanılır?

9. fizikci153

fizikci153 User

Gemisi çok hasar alan arkadaşlar gemiye öncelik seviyesine göre şunları dizip-hasar önleme, isabet olasılığı, kaçınma- paralı asker yerine de muhafız takarlarsa, gemi hasarı bir miktar düşecek ama hiç değilse npc kesebilirsiniz.

KAFADAR.1 bunu beğendi.
  10. Caps.LooK

Caps.LooK User

gemileri kötü demek istediği bu , bir çok özwelliği henüz açmamışlar. açmak için etkinlik iyi fırsat , ondanda iyi gemiler inciymiş yulong tasarım kasıyorlar işte... saçmalık bu etkinlikler yeni başlayanlar için..

11. GedoMazo

GedoMazo User

Dayı bu atlantisin etkinlik görevlerini yapacaz diye dert sahibi olduk 3 gün oldu hala ses soluk yok mu 1 görev 1 saatte biter mi? Her haritada en az 10 kişi var belki 5 tane etkinlik gemisi spawn oluyor böyle saçma iş mi olur mega serverdeki oyuncu sayısını bilmiyor mu bunlar?

12. kRaL-28

kRaL-28 User

Göksel ejderha ne zaman kullanılacak ve işe yarıyor önemli bir şey olduğu söyleniyor ?

13. ρıɳαɾ

ρıɳαɾ User

BEN ATLANTİS GÖREVİNİ YAPAMADIM İLK GÜNDEN BERİ REZALET 1 SAAT GUDAİ BEKLİYORSUN MİNİK HARİTADA
    NE BİÇİM Bİ RİŞ

14. ÇaRŞı32

ÇaRŞı32 User

Etkinliğin 2. aşaması için bir açıklama gelecek mi başladı mı acaba, sss eklenmedi?

15. ShaDe.

Selam,

Ek bir bilgilendirme geldiği takdirde etkinlik SSS bölümüne ekleme yaparız.

Saygılar.

ÇaRŞı32 bunu beğendi.
  16. Atlantis'te en basit günlük etkinlik görevini 3 saat gibi kısa bir süre de yapabiliyoruz gerçekten inanamıyorum lütfen NPC'lerin sayılarını azaltın böyle herkes kasıyor ayrıca artık bir fiyat güncellemesi gelmeli diye düşünüyorum en büyük paketin 2500tl olması lazım böyle paketleri herkes çekiyor ve günlük hayatta yaşadığım sıkıntılar ve iş yerinde ezilen ben bu oyuna egomu tatmin etmeye günlük hayatta yaşadığım şeyleri bir nebze de olsa bastırmaya giriyorum.

17. Caps.LooK

Caps.LooK User

ilk günden etkinliği saldım yapmıyorum. ana gemi etkinliğini zorunlu denizaltına bağladılar , denizaltı çöp gemi kaldık öyle.. oyundan çok güzel soğutuyorlar. halbuki etkinlik gelsin diye nöbet tutuyorduk..

18. burda amaç oyuncuyu zevk alsın diye değil paraya dayalı bir oyun sistemiyle oynatmaya çalışan bir yapı oldu artık haftada bir mini oyun kodu veriyorlar etkinlik oldumu sistem kesiyorsun orikalyum veriyor girmediğim atlantisin nesnesini niye veriyorsunki o zaman oyuncuya oynadığı platforma göre ödül ver.

PoseidonELF ve YalıçapkınI bunu beğendi.
  19. yanlış top verince yama getirip kasılanları geri çekmeyi biliyorsunuz atlantiste sistem yok etkinlik bitecek hala düzeltme yok

*SILAHSOR* bunu beğendi.
  20. Atlantis beni oyundan soğuttu ya attan inip eşeğe biniyorum ne yaparsam yapayım zevk vermiyor çok hantal eşdeğer değil