Çin Yeni Yılı - Ejder Yılı

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve ShaDe. tarafından 1 Şubat 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. ShaDe.

ShaDe. Moderator Team Seafight

Selam Korsanlar,

fb_ad_chinese_new_year_2024.jpg

Çin Yeni Yılı - Ejder Yılı etkinliği ile ilgili düşünce ve görüşlerinizi bu başlık altında saygı, sevgi ve tabii ki forum kurallarımız çerçevesi içerisinde paylaşabilirsiniz.

Seafight Ekibiniz.

2. Daha az nasıl hasar alabiliriz çok vuruyor bu npcler :)

3. drakeeeee

drakeeeee User

Npc ler Puan Vermiyor Görevi Yaptım exp İnci vs felan veriliyor ama puan verilmiyor haberiniz olsun :)

4. Caps.LooK

Caps.LooK User

• Kükreyen Ejderha sadece xp verdi 3 tane falan kestim normal mi :)

5. drakeeeee

drakeeeee User

önce görevi alıp bitirmen lazım ki ödülleri alabilesin

6. NPC lerin durduk yere sıkması çok can sıkıcı

thunderbird35 ve *mARİFet* bunu beğendi.
  7. BeratK580

BeratK580 User

çok vuruyor bide bunlar ya

thunderbird35 ve *mARİFet* bunu beğendi.
  8. fener den hiçbir ödül gelmiyor

9. Caps.LooK

Caps.LooK User

teşekkür ederim . bu da yeni sistem mi :)

10. ShaDe.

Selam Korsanlar,

Atlantis'te etkinlik gemilerine daha fazla hasar veren torpido "Yakıp Kül Eden Torpido"dur. Cehennem torpidosu değil, SSS güncellendi.

İyi oyunlar.

11. CptOFF

CptOFF User

npclerin inci drobu çok düşük seviyesi az olan gemi geliştirmek isteyenlere uygun olmamış etkinlik

12. Merhabalar ,
    Fener'den bir şey çıkmıyor. Npc ler durduk yere çok vuruyor , Biz gelişmekte olan gemiler için acımasız bir durum. Ayrıca etkinlik kodu var mıdır bulamadım maalesef :(

13. ShaDe.

Selam,

Geminizde scar var mı ya da etkinlik görevlerini yapıyor musunuz? Fenerlerden ödül geliyor çünkü normalde. Etkinlik kodu henüz gelmedi, geldiğinde forumda paylaşırız.

Saygılar.

14. Merhabalar ,

Etkinlik görevinden kastınız güvenli limanda Roger Flyt 'ın verdiği görevler midir ? Kod bilgisi için teşekkürler.

15. ShaDe.

Evet, aynı zamanda Atlantis'te de etkinlik görevleri mevcut.

İyi oyunlar dilerim.

16. npc vuruyor ortalıkta npc yok. milletler topluluğu askerini dğeişiyorum top sayım hala aynı kalıyor ama asker gemide görünüyor. ben sürekli f5 çekmek zorunda mıyım. oyunun içinden geçmişsiniz ya.

17. sem232323

sem232323 User

gemimde scar var bu yüzdenmi npc lerden ödül alamıyorum

18. etkın lık puanını sadece gorevmı verıyor

19. supremex

supremex User

günlük kaç görev yapabiliyoruz 6 tane yaptim diyer görev verici açilmadı etkinlik görevi

20. -LegenD-

-LegenD- Board Administrator Team Seafight

Merhaba,

Konuları ilettim fakat eleştiri yaparken lütfen cümleleri seçelim zira işlem yapmak durumunda kalacağım. İlginiz için teşekkür ederim.

Saygılarımla.