Çin Yeni Yılı 2020

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 23 Ocak 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Korsanlarınız gemiye çıkamadı gibi bir şey söylüyor. 20.000 ele geçirme puanım var. Kaç olması gerekiyor?

2. Selam,

Ele geçirme bonusunuzun 32.000 olması gerekiyor.

Saygılarımla.

3. Vaov çok fazlaymış nasıl o değerleri yakalayabilirim acaba? :D

4. Selam,

Cevabınız için çok teşekkür ederiz.

iyi oyunlar.

5. Selam,

Konu ile alakalı BURAYI inceleyebilirsiniz.

Saygılarımla.

6. merhabalar

etkinlik günlük görevini yapıp bitirdikten sonra ödüllerin tamamını vermiyor sadece bir kısmını veriyor konuyla ilgili dönüş yaparmısınız

7. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Çünkü ödüller gudai itibar puanına bağlı olarak artış gösteriyor.

8. Sezon görevinde çin yeni yılı etkinliğini tamamla diye görev varya 4 tane bu normal yaptıgımız etkinlik görevi değil mi 4gün sürecek 50 sikke alacağız birde baska etkinlik görevi varmı yaşlı amca günlük tek görev veriyor bana

9. aynen dediğin gibi
    başka görevde yok günlük 1 görev

10. Abi kaç defa elegeçirip veya batırınca alabiliyoruz tasarımı ? :D

11. Günlük tekrarı olan görevi yapıyorum ama kraliçe nimeti hesaba eklenmiyor, nimet şansa bağlı mı ekleniyor?

12. sayın star mod gelecek olan yama çalışmasıyla etkinlik npc leri ışık yayan verecek dediniz ama normal kestiğimizde vermiyor bu ışık yayan ruhlarını ele geçirmedemi veriyor acaba

13. Selam Korsanlar,

Etkinlik günlük görevine ilave olarak 50 adet ışık yayan ruh ödülü eklenmiştir.

Saygılar.

modunda dediği gibi sadece son görevi bitirdiğimizde verilecek npclerden verileceğini kim söyledi size :D

14. PiraTa1

PiraTa1 User

Şuankı hazineleri istifle kampanyası kaç gün sonra biticek ?

15. paradox07

paradox07 User

gümüş fareyi ele geçirince ne ödül veriyor ve ele geçirme değeri kaç acaba?

16. BirlikPort

BirlikPort User

40k ele geçirme 2 kere ele geçirdim 2.sv ejdarha ateşi verdi

paradox07 bunu beğendi.
  17. paradox07

paradox07 User

teşekkürler

18. ZaGoR-SÖK

ZaGoR-SÖK User

etkinlik göstergesi hata var yüz tane batırmışımdır alttada örnek verdim hala göstergeoe 1x Hurda fare batırdın görünüyor hata düzeltilsin hakkımız verilsin lütfen bildirirmisihiz.
    2020-02-01 19:26:15
    Hurda Fare adlı oyuncunun gemisini batırdın.
    her batırmamda altın veriyor çünkü tabarımları aldım ama etkinlik sıralamasında batırmam görünmüyon sıralamaya girmem ödül almam için sıralamada göstermeli

19. 67umut6767

67umut6767 User

etkinlige son atıs islemez en çok hasarı vermen lazım anca öyle sayılır