Casus Güncellemesi

Konusu 'Fikir Havuzu ve Öneriler' forumundadır ve ~Goliath~ tarafından 2 Temmuz 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ~Goliath~

~Goliath~ User

1000 inci fazla olmuş tamam 150 az diyorsanız 300-500 olsun bari benim ve yüzlerce oyuncunun bp kasması gerekiyor ve günde 150-200 gemi batıranlar var hepsini casuslayarak takip edebiliyorum 200 gemiyi 1 kez bile casuslasam 150-200.000 inci günlük casus giderim olacak sadece ki ben en az 3 kere casuslayarak buluyorum buda 500.000 inci ort. gibi astronomik bir rakam ediyor bu sefer 1 günlük full oynasam bile kasamayacağım inciyi sırf casusa vereceğim

2. mertt80

mertt80 User

Haklı; öyleyse yapılan casuslama 10 saniye boyunca geçerli olsun kordinatları nereye gittiğini anlamak için oyunun adı seafight casuslamadan nasıl fight olacak.
    Ek olarak kendini casuslayınca inci gitmesim malum kaçınma değeri falan yazmıyor profilde oyuncular olarak bazı değerlere oradan ulaşıyoruz bu yüzden kendini casuslamak için inci gitmesi kadar saçma bir şey yok

3. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam,

Bakalım. Diğer ülkelerden de şikayet gelecek mi inceleyeceğim. Ona göre rapor ederiz.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.