Casus Atılamayan Kullanıcı İsimleri

Konusu 'Resmi Duyurular' forumundadır ve Star tarafından 10 May 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. Star

  Star Board Administrator Team Seafight

  Selam Korsanlar,

  Sizlere, kullandığınız kullanıcı isimlerinin içerisinde sadece UTF-8 karakterlerinin olmasına izin verildiğini hatırlatmak istiyoruz. Bir çok oyuncu, oyunda sistemin tanıyamadığı ve dolayısıyla casus sisteminin de tanıyamadığı karakterlerden oluşan kullanıcı isimleri kullanmakta. Tüm kullanıcı isimlerinin oyun içerisinde casuslanabilmesi adına bu kurallara uymanızı ve bunu hiç kimse demeden kendiniz yapmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

  İsim değişikliği süresi sebebiyle kullanıcı isimlerini değiştiremeyen oyuncular destek ekibinden yardım talep edebilir. Bu tavsiyeye uyulmaması halinde, destek ekibi kullanıcı adlarınızı kendisi değiştirecektir. Bu yüzden de isminizin nasıl görüneceğinize kendiniz karar verin diye bu tavsiyede bulunduk.

  Eğer oyuncu herhangi bir yardım talebinde bulunmaz ve destek ekibi kullanıcı ismini değiştirmek zorunda kalırsa, oyuncu kullanıcı adı değiştirildiğinde normal olarak tekrardan kullanıcı ismi değiştirme süresi (30 gün) boyunca beklemek zorundadır.

  Destek ekibimiz kullanıcı isimlerinizi değiştirmeden önce siz talep edene kadar 14/05/2021 Cuma gününe kadar bekleyecektir. Bu tarihten sonra belirtilen karakterler dışında karaktere sahip olan kullanıcı adları rapor edildiğine kullanıcı ismi hiç bir şekilde beklenmeden destek ekibince değiştirilecektir.

  Seafight Ekibiniz.
   
  Ayasofya bunu beğendi.
 2. Bigpatron

  Bigpatron Team Leader Team Seafight

  Selam Korsanlar

  Yukarıdaki duyurumuzda Cuma gününe kadar değişim yapabileceğinizi duyurmuştuk. Bu nedenle destek ekibine bugün ve sonrası için yazmanıza gerek yok, zira belirttiğimiz süre dolmuştur.

  Seafight Ekibiniz
   
  Ayasofya bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş