Calypso'nun Gazabı 2024

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve ShaDe. tarafından 21 Şubat 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. doki125

doki125 User

siren safanad vermiyor bu sadece bana mı özel anlamadım gitti başka sirenden safanad alamıyan var mı

2. En az %3 olmak kaydıyla tp, ışık yayan ruhlar, taç, safanad, ve orikalkum veriyor.

3. ZaGoR-SÖK

ZaGoR-SÖK User

böyle bir saçma etkinlikmi olur? anlantise girmeleri için oyuncuları mecbur tutuyorsunuz anlantis görevi için saatlerce bekliyoruz. saçmalık.

4. ShaDe.

ShaDe. Moderator Team Seafight

Selam,

Bu konuyu ilettik, umarım hafta içi düzeltme yapılır.

Saygılarımla.

5. RessamSF1

RessamSF1 User

haddinden fazla ışık lanetli kastık bunlar neye yarayacak karaborsada mı değerlendireceğiz. gemiler toplar diğer herşeyi aldıktan sonra kartal gözü felanmı alalım.

6. Mağazaya birşeylerin eklenmesi lazım, örneğin yeni tasarımlar eklenmesi lazım. hep aynı gemilerin sadece efektini değişip koyuyolar. ve mantıklı şeylerler takas edilmesi gereken malzeme lazım. neyse boşver, etkinlik sonunda örneğin 20 bin lanetlin varsa 20 bin altın alıyorsun süper..

7. wgnyrn2023

wgnyrn2023 User

1 x Aşk İksiri No. 8 aldın.
    nedir bu

8. etkinlik bitecek alooo yeni tasarım falan getirmeyecekler mi dc de o kadar tasarım çıkarıyorsunuz oylamaya da 1 kere ordaki tasarımlara istinaden bi şey getirdiğinizi göremedik

9. ShaDe.

Selam,

Aşk iksiri görev nesnesidir.

Saygılar.

10. korsan44

korsan44 User

oyuna gıremedım resetden sonra gıren varmı

11. ZaGoR-SÖK

ZaGoR-SÖK User

• Delphi Kâhini içinde ne içerir? BEN HİÇ GÖRMEDİM NERDE BULUNUYOR BİLEN VARMI?

12. ShaDe.

Selam,

Küçük harfle yazalım lütfen, ejder kaplumbağası yuvası bu, orijinal metinde bu şekilde geldiği için öyle eklendi, güncelliyorum teşekkürler.

Saygılar.

13. Atlantiste npc kaynıyor, iyi hoş güzel ama verdiği ruhları napacağız? onun yerine güzel bir takas seçeneği olsaydı, daha iyi olurdu. mevzu npc sayılarının artması değil. verdiği ödüllerin değişmesi ya da takas için gerekli malzemelerin getirilmesi..

*HAYALETAJAN* bunu beğendi.