Calypso'nun Gazabı 2024

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve ShaDe. tarafından 21 Şubat 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. RessamSF1

RessamSF1 User

etkinlik sıralaması günlükmü yoksa komple etkinlik içinmi

*HAYALETAJAN* bunu beğendi.
  2. enkaz sayısını arttırabilir misiniz en azından sezonu yapalım etkinlikte yapacak bir şey kalmadı

*HAYALETAJAN* bunu beğendi.
  3. rako

rako User

etkinlik gorevleri kaç saat de bir yapilabiliyor ben dun bu saatlerde yaptım şu an hiçbırınden görev alamıyorum

4. ShaDe.

ShaDe. Board Administrator Team Seafight

Selamlar,

Bu etkinlikte tüm etkinliği kapsıyor, faz seçeneği gözükmüyor.

Saygılar.

5. ShaDe.

Selamlar,

Öneri olarak iletirim.

Saygılar.

6. ShaDe.

Selam,

Etkinlik görevleri TR saati ile öğlen 2'de sıfırlanıyor, bugün global 7 ve 8'de tam saatinde yenilenmedi, düzeltildi bildiğim kadarıyla.

Saygılar.

7. RessamSF1

RessamSF1 User

global 8 deyim 11 görev yaptım başka görev yok dünden beri

8. ShaDe.

Selam,

İlk gün için atlantis dahil 11 göreviniz olması gerekiyordu zaten, problem yok. :)

İyi oyunlar.

9. RessamSF1

RessamSF1 User

dün yaptık bu gün yapmadık efenim :) görev vericilerde görev yok yanlış bişeymi yaptım acaba

10. ShaDe.

Sıfırlanmamış olabilir, hangi serverda oynuyorsunuz?

11. RessamSF1

RessamSF1 User

12. ShaDe.

Sanırım orada sıfırlanmadı, düzeltildiği söylenmişti ama ileteyim tekrar.

13. doki125

doki125 User

etkinlikte sirenlerin safanad verdiği yazıyor ama ne hikmetse 34 tane kestiğim halde taç ve inci dışında birşey vermiyor bu konuda bir düzenleme gelicek mi acaba

14. ...City...

...City... User

Etkinliklerde Atlantise görev veriyorsunuz ama npc atılmıyor. Saatlerce zaman harcıyoruz bir görev için. Maksat Atlantiste daha fazla vakit geçirtmek veya Atlantisi oyunculara sevdirmekse eğer nefrete dönüşüyor maalesef. Lütfen npc çıkma süresinde değişiklik yapın. 15m hasar vermek için 3 saattir uğraşıyorum.

15. doki125

doki125 User

sonunda sirenden inci ve taç dışında bir şey aldım oda 339 adet Orikalkum galiba bizimle dalga geçmek için yapmışsınız bu etkinliği dicek bir şey bulamıyorum

16. KILIÇ

KILIÇ User

Haklısın insan bunalıyor bırakası geliyor adeta biraz daha fazla sistem atılmalı bunaltıyor insanı. (15m yerine daha düşük değer istenebilir)

Son düzenlenen: 23 Şubat 2024
  17. beyler oyunu bırakın gitsin ya, saatleriniz gidiyor bi görev için. Görevi yaparken kaç taneniz zevk alıyor ? Bu oyun korsan oyunu mudur? Savaş oyunu mudur ? Görev Oyunu mudur ? Görevi al görevi ver :D

odisa(A~Y) bunu beğendi.
  18. ÇaRŞı32

ÇaRŞı32 User

Gizli görevleri açabilen var mı kaç puan da başlıyor açılmaya acaba? 700 k puan var açılmadı 1 m mi acaba?

19. RessamSF1

RessamSF1 User

görevlerle ilgili bişey bilen yokmudur hergün 1 görevmi yapacağız sadece

20. ShaDe.

Selam,

Şu an için günlük tekrarlanan birer görev var yüzey ve Atlantis olmak üzere.

Saygılar.