Calypso'nun Gazabı 2020

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 17 Şubat 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. TRANTULA

TRANTULA User

etkınlık yapıyorsunuz bari şu botlara engel olun.

2. bot yüzünden ne sıralama kasabiliyoruz nede etkinlikten yararlanabiliyoruz bir cözüm bulun artık

kanınoglu(Я₦₦) bunu beğendi.
  3. günlük görevleri yapmama rağmen sezon sisteminde gözükmüyor.sayaçla ilgili bir sorun var galiba ilginirseniz cok sevinirim.calypso etkinliği için.

4. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam,

Görevlerde sorun yok. Sayaca da işliyor.

5. Görevlerin itibar puanıyla açıldıkça gelmesiyle ilgili gözümden kaçan bir açıklama oldu mu ? Bu görevleri yapabilmek için ne kadar itibara sahip olmamız gerektiğini bilen var mı?

6. gunluk gorevi loreenadan aliyorsunuz itibar puani gerektirmiyor.Kalan gorevler keskin kilic uyeliginiz var ise itibar toplamaniza yarar hizlica.Iyi forumlar

7. işlemiyor allah allah ne kadar kendinizden eminsiniz rapor edeceğinize ? diğerlerine kafasına göre element uydurmasın yok itibar arrtırman lazımmıs falan bilmediğiniz konular da konsuuyorsunuz ; Ne evlat ama,Siyahlı bayan, Sayfalardan,ilk ve son kez birde nikolasın verdiği görev var 2 bin itibarda yeni açıldı 10 kargo 15 m siren hasar ver

sadece 1 tanesi günlük göreve işliyor

8. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Yani? 4 tane görev var diye 4 tanesi mi işleyecek? İlk önce bir üslubunuza dikkat edin. Zaten bir görev işliyor. Etkinliği iyi analiz edin bence.

9. SELAM,
    Yetkili kardeşlerim veya Arkadaşlarım bugün yapmış olduğum etkinlik görevleri malesef sezon başarılar bölümünde yer alan sonuç kısmı 3/9 da lakin dünde aynıydı düzelir dedim hala düzelmedi tarafınızca baklımasını artı benim gibi sorunla karşılaşanlar var ise yazın ki sizinkilerede el atsınlar.. iyi çalışmalar iyi oyunlar arkadaşlar,,
    Not : sakın ha f5 atın düzelir demiyelim 2 kez attım hala aynı..

10. *HHC*

*HHC* User

Güldürdün :) sadece 1 görev işliyor :)

11. KяaL!

KяaL! User

zaten 9/3 de olması gerekli bendede öle her gün görevi yaptım.

12. 2 bin itibarla açılan ( 15 m sirene hasar ver ve 10 kargo topla) görevinden sonra görev var mı ? Varsa ödülü nedir ?

13. 5 tane ışınlanma :D 3-5 bın ıncı fılan göevler boşa sezon ıçın şart

14. TRANTULA

TRANTULA User

sezon önemli şu botlarada en gel olun.genel tarama daha sık olsun

15. BoTlara ban süresini uzatın adam 15 gün bota koyyor drakhellden milyonlarca inci kesiyor bizde clipsoydu siren kestik diye seviniyoruz adamlara her gün etkinlik var şu adamları ban atın 15 gün çok uzun bi süre değil ben orda calipso siren önem siz adam için banla adamı 3 ay 1 yıl banla gitsin adam botu aylık 50 liraya satıyor senin pazardaki topunu napsın yada şu drakhelleri kaldırın oyundan biz kasamıyoz bari millette kasamasın en tim gemileri 8 tane gemisi var adam gemi ticareti yapıyor sen sus bot dedim botmu o neymiş diyor salağa yatıyolar bizde malız bot olduğunu bilmiyoz :)) güldürmeyin beni ya

乂گĭ¥дĦ=ĭИcĭ乂 bunu beğendi.
  16. -CaNi-58

-CaNi-58 User

2020-03-02 12:00:05
    2 x İmparatorun Ganimet Kesesi aldın.
    4 x Seviye 4 Alev Fırtınası Topu aldın.
    1 x İkizler Haritası aldın.
    etkinlik sıralama ödülüm bunlar degıl ama bunlar gelmiş.ilk 10 balık harıtası dunya yaran topu olması gerekırken neden bunlar geldı_?
    hıc bır sıralamda bır kere alev topu yok neye göre bunları verdınız_?