Cadı Gecesi

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve ShaDe. tarafından 26 Nisan 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. gorevlerı yapıyorum her gorevının etkınlık puanını saymıyor sadece gorev yapmıs oluyorum etkınlık puanı nı vermıyor

2. KILIÇ

KILIÇ User

Selamlar

Görevleri yapıyorum her görevim etkınlık puanını saymıyor sadece görev yapmış oluyorum etkinlik puanı'nı vermıyor. :(

3. korsan44

korsan44 User

tekrarlana bılır gorevler etkınlık puanı vermıyor ılk yaparkekde yarısı verdı yarısı vermedı nasıl tamamlayacagız bılen varsa yazsın

4. ShaDe.

ShaDe. Moderator Team Seafight

Selam arkadaşlar,

Durumu rapor ettik ancak maalesef etkinlik haftasonuna denk geldiği için değişiklik yapılmadı henüz.

Saygılarımla.

5. tam 4 ay süredir yapılan tüm etkinliklerden faydalanamıyorum.Görev vericiden aldığım ilk görevi tamamlayıp görevin ödülünü almaya güvenli limana girip görev vericiye tıkladığımda açılan pencerede görevi yaptığım örneğin on enkaz batır belli ve yazılı olduğu halde ödülü al yeşil renkli yazı yerine gri renkli görevi kabul et yazısı çıkmakta. Böylece ilk görevi yaptığım görev vericiden onaylanmadığı için hiç bir etkinlik ödülü alamıyorum. Bu sorunu tam 4 ayrı server da yaşamaktayım.Üstelik ödülü alabilmek için farklı limanlardaki Lorenna Barret a gidip tıklasam da sonuç yok. Arkadaşlar bu sorun sadece bende mi yaşanıyor yoksa aynı sorunu yaşayan varsa buraya yazarsa sevinirim. Çünkü support a bildirdim 3 aydır sorunu çözemediler

6. ShaDe.

ShaDe. Moderator Team Seafight

Selam,

Bu tarz bir hatayı bildiren başka bir arkadaşımız olmadı şu ana kadar, görevleri alabildiğinize emin misiniz? Çünkü görev yapamama sıkıntısı scar a sahip oyuncularda mevcut.

Saygılar.

7. evet görev veriliyor. isterseniz ekran görüntüsü gönderebilirim

8. Yani pes bir de hiç bilmediğim ve yapmadığım debuff cezası mı aldım.
    yıllardır seafight oynuyorum hiç böyle bir sorunla karşılaşmamıştım.Debuff kullansam 10 yılda anca 24. seviyeye kadar mı gelirdim?

9. kexal

kexal User

teşekkür ederim dostum

10. MİMAR

MİMAR User

hocam benımde başta sızın gıbı oluyor sonrasında 4-5-6 kere aynı seyı tekrar edınce yeşile dönüyor görevı teslım edebılıyorsun, sanırım ınternet bağlayıcınız tam cekmıyor olabılır benımkı öyle cunku ev zemın kat oldugundan zor cekıyor hersey zor acılıp zorla halledıyorum

11. teşekkür ederim