Buz Kraliçesinin Dönüşü 2021

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 30 Kasım 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. erşan367

erşan367 User

ve bir de donmamak için verilen şeyden kurulacak bir iki adaya hızlı gemiler böyle denerse dalgalarda baya ilerleyecektir eminim :)

2. -onur824-

-onur824- User

Geçen sene denemiştik yapamamıştık hava kuleleri az olunca diğer npc'ler ortaya hızlı gidiyordu. Yine denemekte fayda var :rolleyes::rolleyes:

3. erşan367

erşan367 User

olursa haberimiz olsun :)

4. krıtık figürü +6

5. Swedyboy

Swedyboy User

Arkadaşlar bu güvenli limandan Magnus Halbert'den aldığımız "Kışın 50 Tonu" görevinde "Kış Harikalar Diyarını" tamamlamamızı istiyor, grup haritasına girdiğimizde 30. dalgadan sonra başa dönüyor yani görevi bitiremedim, bunun bir yöntemi var mı, teşekürler.

6. GROSVATER

GROSVATER User

bilgi verirken dogru verin zira figür 0.4% kritik isabet olasılığı var yani sizin dediğiniz :%6 bunun yaklasık 120 katı

7. levent4141

levent4141 User

Dostum senin dediğin Hiddetli Kraliçe sistem gemisinden gelme ihtimali var arkadaşların dediği markette satılan Buz Kraliçesi %6 Kritik Hasar veriyor senin dediğin ise %0.4 Kritik İsabet Olasılığı veriyor

8. YAP-BOZ parçası için takvimden 20 sayfa açınca veriyor diye yazıyordu ama gelmedi nasıl olucak bu sinema

9. bu kardan adamın hangı harıtada cıktıgını muneccim miyizde bilicez buna bir çözüm bulunsun

LEON181 bunu beğendi.
  10. *zeybek*

*zeybek* User

6 parcalı yapboz toplam kaç baston şeker,bilen varmı?

Son düzenlenen: 22 Aralık 2021
  11. blackgo31

blackgo31 User

yanlış hatırlamıyorsam her parça için katlamalı gidiyordu toplam 31.500
    500 - 1000 - 2000 - 4000 - 8000 - 16.000

12. erşan367

erşan367 User

peki 2 parça açık ise yine 500 den mi başlıyor yoksa 2000 den mi bir de markette ki kardanadamdan bastona çevirme bir kes mi geçerli yoksa istediğimiz kadar mı

13. erşan367

erşan367 User

Haldor Olafsson Donmuş Taht görevinde Şunları başarıyla tamamla : 1x Kaplumbağa Yuvası (0/1) yazıyor . ne bu çözemedim

14. Haldor Olafsson Donmuş Taht görevinde Şunları başarıyla tamamla : 1x Kaplumbağa Yuvası (0/1) yazıyor Nedir bu ne yapmamız lazım ?

15. kuzey39

kuzey39 User

Bilen yok açıklmada yok, ben de takıldım

16. bulamadım bende kış harika diyarının sonlarına dogrumu çıkıyor acaba

17. @Star bilginiz var mı ?

18. erşan367

erşan367 User

yabancı server forumlarına baktım aynı konudan muzdaripler :))beklemede kalıcaz galiba

19. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Maalesef. Sordum. Cevap geldiğinde bildiririm.

20. AYDOĞDU60

AYDOĞDU60 User

etkinlik görevinde istenen kaplumbaga yuvası nedir