Buz Kraliçesinin Dönüşü 2021

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 30 Kasım 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. +6 kritik hasar diye biliyorum

2. Supporta yazınız.

3. Expozı21

Expozı21 User

Markette 225 kurabiye adam karşılığı 700 adet baston şeker aldım.1 seferlik alım mı yapılabiliyor eksik olan yapboz parçalarımı kurabiye adam takası ile alamaz mıyım
    -Her 24 saatte alma şansımız olsa daha iyi olabilirdi.

4. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Supporta yazın.

5. Star

%+6 Kritik hasar

6. alnsrt

alnsrt User

?

7. Etkinlik sayacından '' Lanet Kırıcıyı Aç '' yazan etkinliğin Simgesine tıklarsan açılacaktır.(Kurt Kafası var)

Son düzenlenen: 8 Aralık 2021
  8. canx06

canx06 User

Holdar Olafssonun verdiği görevde 21-20 seviye olma şartı var.24 seviyeyim.
    1x zehir topla deniliyor ama zehiri bulamadım yardımcı olurmusunuz.

9. Star

2/1 Haritasındaki hediye.

10. egemenliğe giriş yapılmıyor, rakip bekleniyor diyor kalıyor

11. Buz Kütleleri ne içerir?
    Buz Kütleleri zıpkınlarla vurulmalıdır ve son atışı yapan oyuncu Kar cephanesi, Mum, Kış Işıkları, Gök Ateşi, 2. seviye Acı Verici top, Kış bonus haritası ve Etkinlik Anahtarları gibi işe yarar eşyalar kazanır.
    Açıklamada 2.seviye acıverici top yazıyor.Ama 300 den fazla kestim daha hiç çıkmadı oranı nedir acaba ? @Star

12. MX4X6LX2YE989VPM

blackgo31 bunu beğendi.
  13. hediye paketi topla görevini ve yapboz parçasını sentineller için yapmışsınız tebrikler bi ara ban atılmıştı heralde oyun baktı çok oyuncu kaybettik bu uygulamaya da son verdi botu kabul etmiştik şimdi target ve sentinel çıktı acaba bu işin sonu nereye kadar gidecek şunu anlamıyorsunuz yada anlamak istemiyorsunuz bakın insanlar bot kullanabilir ama bu target çok farklı adam 13-15 arasına targetli 3 gemi salıyor kendi filosu yada dost filosu olmayan kim varsa sıkıyor arkadaş bu oyunu ben de oynuyorum ama adam diyor ki bu haritalar benim benden başka kimse giremez ve oyun da sadece izlemekle yetiniyor izlemeye devam edin tr de son kalan max 250 kişi kaldı 1 sene sonra bakalım kaç kişi kalacak burdan birbirine hırs yapan arkadaşlar oyunun geleceği çok parlak değil para yatırmaya biraz dikkat edin tak diye server kapatılırsa üzülürsünüz

1921paşalı bunu beğendi.
  14. Milletin üstüne oynamaktan artık oyuncu kalmayacak oyunda bir kaç ay sonra bu sayı 100 150 görür tahminim.

15. Geçen sene bu dönemlerde ts de oyuncu sayısı +250 olurdu etkinlik varken.Unity,tıklama ve tamir hataları,saçma sapan bugler,sentinel,target vs vs şuan tsde oyuncu sayısı max 70 oluyor.Seafight'ın çakması olan bazı oyunlar var isim vermek yasak vermeyeceğim onların tsleri ise +300görüyor :D kötü yönetim bu oyunun sonunu getirdi.Konuyu kapatırlar görünce zaten.

16. etkinlik görevinde gurup haritası yapılması isteniyor ama bu gurup haritası bitmiyor saldırı dalgasının sonu yok kuleleri 3 seviye diktik herbirini npclerin canı 18 milyonu gördü kuleler tutamaz oldu ama oyun bitmiyor bu görevi nasıl yapacaz

jackiye bunu beğendi.
  17. erşan367

erşan367 User

evet biz de 30+17 dalga ilerledik ama görev tamamlanamadı yani böyle 30+30+30+30... gidecek mi kaçıncıda görevi teslim edebilecez

jackiye bunu beğendi.
  18. Etkinlik görevinde grup haritası yapılması isteniyor, Fakat dalgaların sınırı yok bir türlü bitmiyor yani bitmesi imkansız, Adminlerden başkası bitiremez. ee doğal olarak görevi tamamlıyamıyoruz..

19. ayrıca 40.dalgadan sonra gelen npclerı kesebılcek kadar taret kuramıyoruz.balyoz yetersız kalıyor .taretlerde 3sevıyesı bıle gucsuz kalıyor. vede bazen bır oncekı elden kalan balyozlar sonrakı oyunda aktıf olarak kullanılabılıyor.Kısacası naparsanız yapın daha fazla ılerleyemezsınde bıtıremezsınde

jackiye bunu beğendi.
  20. erşan367

erşan367 User

aslında ben de denemedim ama bir yöntemi var galiba boşu boşuna 3 seçim sunmadılar bize, Ateş kuleleri: NPC lere yanma debuffı uygular
    • Toprak kuleleri: NPC lere yavaşlatma debuffı uygular
    • Hava kuleleri: etrafındaki diğer kulelerin Yenilenme hızını artıran bir buff uygular.
    şimdi dinleyin arkadşlar , herkes bir yere gidiyor ya ilk öyle gidilecek ama herkes diğer kişilerin adalarına hızla gidip kendi kulelerini kurucak her adaya bir tane yani 3 kule alan adada bir ateş bir hava bir toprak kurulmuş olacak . evet biraz zor ve hızlı olmak gerekiyor ama yöntemi bu yani herkes bir element seçip o kuleyi haritadaki her adaya kuracak

-onur824- bunu beğendi.