Buz Kraliçesinin Dönüşü 2021

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 30 Kasım 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. etkinlik görevinde ilerlemek için bizden büyülü nişan isteniyor ama bjor gemisinden antik nişan veriliyor diger sorunsa bu npc ye verilen hasarı saymaması fotorafta göründügü gibi
    birde bu zehiri nerden buluyoruz hangi npc den
    https://prnt.sc/218tedl

2. bende orda kaldım

-_-Atomik-_- bunu beğendi.
  3. erşan367

erşan367 User

o hasar antik nişan veren bjordan istiyor şansına biri inci diğeri antik nişan veriyor

4. 2/1 haritasında hediye paketi var onu taşımanız gerekiyor 1saniye de olsa

5. gkhn.112

gkhn.112 User

@Star yeraltı haritasında pvp aktif hata olduğunu düşünüyorum kontrol eder misiniz

6. dün gece açacağımız takvimi bugün öğleden sonra oyuna girmeme rağmen göremiyorum. sıralama sayfasına atıyor takvim açmadığım halde. geceye kadar süresi yokmu bunu açmanın, neden açamıyoruz açıklama bekliyorum..

7. Oyuna girince takvim acilmiyor. Etkinlik sayacinda ki kis etkinligine tiklaman lazim

8. star admin sorumu görüp ceavap verildi konu kilitlenmiştir deme he :D arkadaş yanlış cevap verdi çünkü. sayaçtan açmama rağmen etkinlik sıralama yerine atıyor

9. alnsrt

alnsrt User

aynı sıkıntı bende de var kış takvimi simgesine tıklayınca sıralamaya atıyor

10. AygnYldz

AygnYldz User

Merhabalar Kış etkinliginin itibarı (yunan ateşi) kaç puan yapmamız gerekiyor veya ödüller kaç puanda artıyor ? teşekkürler.

11. Sayın @Star adminim, SSS'te 1 yeni petin olduğu yazmakta.

• Buz Kız (Oyun içi dükkân):
    o 27.Seviye Kritik İsabet Olasılığı
    o 26.Seviye Top Hasarı

Fakat markette böyle bir pet bulunmamakta. Sonradan mı eklenecek veya nasıl olacak bilginiz var mı? Öğrenebilir misiniz?

12. Kardan adamdan çıkan antik nişan ne işe yarıyor acaba?

13. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Yeni takvimin saati gelene kadar bir daha görüntüleyemezsin ;)

14. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Grup haritasına girebilmenize yarar.

15. conan55*

conan55* User

kaç aydan beri grup haritalarına grupça giremıyoruz saçma sapan atıyor girmek için 10 dk uğraşıyoruz eskiden ne güzel grubu davet et derdin biterdi ne zaman düzelecek acaba

16. • Buz Kız (Oyun içi dükkân):
    o 27.Seviye Kritik İsabet Olasılığı
    o 26.Seviye Top Hasarı
    BU PETİN OYUN İÇİ DÜKKANDA OLACAĞI SÖYLENİYOR AMA YOK NEDEN ACABA

17. bjorgold ta 3.5m hasar ver diyor kesiyorum ama saymıyor

18. Coder

Coder User

Koca bi server 1 tane kutunun peşinde koşuyor. Daha kutuyu göremeyenler var bota atıp haritada gemi bırakmıyorlar. Kutu etkinliğinin önceki haline getirilmesini bildirebilir misiniz @Star

19. gkhn.112

gkhn.112 User

@Star bi soru sordum cevap vermedin grup haritasında pvp açık bu geçen etkinlikte kapalıydı diye hatırlıyorum bi sorun olduğunu düşünüyorum

20. Merhaba,

Kış takvimi açılmıyor, görüntüleyemiyoruz..

Teşekkürler.