Bot Çözümü Hakkında

Konusu 'Fikir Havuzu ve Öneriler' forumundadır ve melik_gulcegun tarafından 20 Ağustos 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Arkadaşlar son zamanlarda userlerin fazlası bu olaydan şikayetçi ve forumda açılan konular aynı cevapları alıyor ve fayda görmüyor. Yani supporta yazılar gidiyor ama değişen birşey olmuyor. Benim bu konu hakkındaki yeni fikrim şudur , oyuna şerif sistemi isim farklıda olabilir. Nasıl ki chat'de kötü konuşan userler CM ler tarafından cezalandırılıyorsa şeriflerde gemiyle haritaları gezip bot kullananları ayrıntılı bir şekilde inceledikten sonra teşhis edip direk banlasın. Oyun oynarken chate yazdım bana konu aç dediler. Bu fikre katılıyorsanız destek olun support falan yazın her yerde dillendirin bu konusmayı goren forum yetkilileride lütfen bu ve bunun gibi fikirlere sahip cıkarak kendileride harekete geçsin yoksa yakın gelecekte seafight yalan olabilir. Yıllardır emeğiyle oynayan tüm korsanlara selamlar , Allah rahmeti hepimizin üzerine olsun inşaallah , herkeze iyi oyunlar sevgiler :))

Son düzenlenen: 20 Ağustos 2018
  2. guzel fikir normal haritada bu olur ama özel yapanları nasıl yakalasin. 7-24 tuvalete gitmeden cay icmeden yemek yemeden harita yapıyor botlar. ama gemi sahibine sorsan ben oynuyorum der :) hiç kimse uykusuz oyun oynayamaz bunu seafigt da biliyor harita yapanlarida yakalayabilirler. ne yazık ki bir program varmış hikayesiyle biz oyuncuları oyalayip duruyorlar. ben program olduğunu sanmıyorum. program olsa ki bu program bu kadar botu yakalardi. oysa yakalanıp kapanan yok. bundan cesaret le bot kullanmayanlarda bot kullanmak istiyor. bu oyun nere gidiyor yakinda bot oyunu diyeceğiz :(

melik_gulcegun bunu beğendi.
  3. doğru diyorsun ama en azından bu normal haritalarda yapılmalı , zararın neresinden dönersen kardır hesabı , hiç olmazsa biz normal maplerde bot görmeyelim , özel haritalarıda artık bir yolunu bulsunlar yani ama çok eksiği var oyun yetkililerinin

4. bu arada bot satan siteleri seafight bizden daha iyi biliyordur. neden hala bu siteler kapanmıyor? seafight okadar kural koymuş ama kendi oyununu savunamaz halde aciz midir? kapattirsin siteleri botlar son bulur. daha etkinlik baslamadan seafight etkinliğine uyarlanan botlarla bizler değil seafight savasmali. ve bu bot kullanan hesapları suresiz kapatmalidir. gereken şimdiye kadar yapılmadı. senelerdir bekliyoruz. nereye kadar bekleriz bilmiyorum. ben haritadan elitle hediye alirken adamlar oyukla haritaları tıkır tıkır yapiyorlar ve ceza yok adaletsiz oyun:(

melik_gulcegun bunu beğendi.
  5. Hocam ben Bigpoint'in bot satan kişi veya kuruluşlarla anlaştığını düşünüyorum, düşünsene sen koskoca bir şirketsin, adamlar oyununun hilesini yapıyorlar ve sen dava açmıyorsun veya koca bir şirket olarak bir veya birkaç yazılımcı ile başa çıkamıyorsun? Olabilir mi böyle bir şey? Ne kadar mantıklı geliyor kulağa? Şirketin pay to win sisteminde çalıştığını hepimiz biliyoruz, ne kadar emek harcayan arkadaşlarımız olsa da para ödemeden oyunda bir yer edinemiyorlar edinemezler de zaten. Bigpoint bot satan kişilerden para alıyor olamaz mı vergi gibi? Bana başka mantıklı bir fikir gelmiyor. Sanki üzerinde çalışıyormuş gibi arada bazılarını banlıyorlar ama bir kısmını ellemiyorlar, hepsini birden banlasalar kullanıcılar her ay ödeme yapmayacaklar çünkü, gelirini kısmış olacak Bigpoint. Umarım düşünce özgürlüğümden dolayı herhangi bir ceza almam, belli olmaz bakarsın yorumum silinir hesap banlanır :D

6. doğru düşünmüşsün doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar ama :D

7. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam,

Konunuz uygun bölüme taşınmıştır.

Saygılarımla.

8. Sağlık olsun napalım :D

9. Şef al şu 20'liği görmezden gel(Zamanında ne gemileri doldurdular)