Destek Bkz. Etkinlik Kodları

Konusu 'Yeni Korsan Öğreticileri' forumundadır ve кυαѕαя.тя tarafından 5 Şubat 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. gülle kodu yok mu

2. anahtar kodu yok mu etkinlik var anahtar yok :(

3. bu nasıl seafight yıldönümü kutlaması arkadaş 14 000 gülle neye yeter.Gülle kodu istiyoruz.

4. ozican2525

ozican2525 User

Şu konuya kod dışında yazı yazılmasa nasıl olur.Hem herkes yararlanır hemde kodlar 3 sayfa geriye gitmez.Bir istek veya fikirde fikir havuzuna konu açmalısınız.Bu konu sadece olan kodların herkes tarafından yararlanması için açılmış bir konu.

5. Boş yapma her konuda üstüne oynarım bıkarsın oyundan

6. selam yetkili'ler kod dışındaki mesajları sile bilirmi

ozican2525 bunu beğendi.
  7. Samet23

Samet23 User

her hafta 100.000 bin rast gele gülle kodu gelsin yetmiyor...

8. istekleriniz çok saçma kodlar sadece etkinliklerde özel günlerde veya oyunu uzun süre oynamamış kişilere mail yolu ile geliyor sizin burda kod isteğinizi forum yetkilileri üstlerine bildirmeyecektir ellerinden bir şey gelmez lütfen şuraya kod istediğinizi belirtmeyin kod olursa mailinize gelir zaten

9. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam,

Üslubunuza dikkat edin şayet ilk ve son ikaz edişim.

Saygılarımla.

NightWish66 ve VORSİ(§•ƒ) bunu beğendi.
  10. Star

11. Star

12. 6-7 aydır oyuna girmiyorum aktif kod var mı?

13. SFCAPTAINNAUTICA sadece bu var şuan

✖●ŁΣĜ●✖ bunu beğendi.
  14. kefensiz

kefensiz User

gümüşhanli sen alperen misin

15. eyvallah

16. kod var mı ?

17. kod yok hala

18. teşekkürler

Samet-Güney bunu beğendi.
  19. 6 saat oldu hala etkinliğe giremedim sayın yetkililer durum nedir , rapor ettiniz biliyorum ama oyunun yarısı içeride yarısı dışarıda olmuyor böyle

Samet-Güney bunu beğendi.
  20. Arkadaşlar lütfen şu kod konusuna mesaj bırakmayın sürekli güncel kod geldi sanıp bakıyorum benim gibi eminim bir çok insan var. Lütfen yazacağınız yazıları ilgili kategoride konu açarak başka konuya yazın burayı meşgul etmeyin :(

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.