Destek Bkz. Etkinlik Kodları

Konusu 'Yeni Korsan Öğreticileri' forumundadır ve кυαѕαя.тя tarafından 5 Şubat 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Tipki benim yaptigim gibi .d

2. canısı66

canısı66 User

sana k attımı yada yazdımı hatırlamıyorum

3. yabancılarda kod soran yok forum kurallarına uyun biraz

ziyakaptan(§•ƒ) bunu beğendi.
  4. dogu21

dogu21 User

kardeş forum kurallarında kod sormayın diye bişi mi var biz burdan birbirimize destek veriyoruz bizene yabancılardan beğenmiyorsan git başka servere başka foruma

***Blue*storm*58*MDK ve Samet23 bunu beğendi.
  5. ilk olarak Ankara barosuna kayıtlı avukatım yani önce bi kendine bak ben neyim toplumdaki statüm ne diye 2. ne alıntı yaptığım nede serzenişte bulunduğum kişi karşılık verdi de sana mı düştü cevap vermek sen şimdi klavyeyi sakince bırak soldan git kenardan kenardan belki kod bulursun da gemine 50 k gülleyi harçlık yaparsın tamam mı

6. Kardeşim sakin ol.İntihar falan eder şimdi bunalıma girer ezme bu kadar :)

7. tasvif etmedigim bir cevap yalniz kardes (kusura bakma sana sarasim geldi forumda her yerden :DD oyuna giremiyoruz malum su dakikalarda )

8. canısı66

canısı66 User

ne oldun yada kim oldun beni zerre alakadar etmez kişilik meselesi avukatsan işini yap buralar sana fazla zorlu gelir meslegini icra edemeyenler gibisin forumda takılacana takip edecene git paket çekte birşeye benzesin zira 50 k gülle degil mesele maydanoz olman asıl mesele

9. canısı66

canısı66 User

sana gelince sanırım diger şahsın avukatıda sensin avatarından belli nasıl kişilik oldun

10. @Star sayın modum arkadaşa siz müdahale ederseniz daha yararlı olacaktır saygılar

11. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Üslubunuza dikkat edin. Konuyu kilitleyip bundan sonra sadece benim paylaşım yapacağım bir konu açıyorum.

Saygılar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.