Baskın Grupları Etkinliği 2020

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 22 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. oyunda etkinlik sayacı yok baskın lideri atıp atmadığını bilmiyoruz. daha yüzünü görmüş değiliz bu ne sorumsuzluk nasıl bir etkinlik bu.

2. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Atıp atmadığını bilmiyoruz derken? Hangi haritada çıkarsa sadece orada görünüyor çıktığında göremiyoruz deseniz tamam da bilmemeniz? Bakın amiralin öfkesi kutucuğunda çıkıp çıkmadığını görürsünüz ;)
    Screenshot_3.png

3. iyide bu etkinlik bende etkinlik sayacı cıkmadı ondan diyorum. herkes de böylemi

4. Yukarda yıldıza tıkla,sonra etkinliğe tıkla gözükür.

5. [​IMG]

6. 2020-10-25 02:59:31
    309238 EXP (Tecrübe Puanı) aldın.
    2020-10-25 02:59:31
    337259 x İnci aldın.
    1 x Boğa Haritası aldın.
    300 x Kristal aldın.

tek kesince verdiği bütün ödül bu

7. Dün 4 kişi kestik 4 kişi de 100 k civarı inci aldı.Tahminimce inci sabit değil.

Bloody-Queen bunu beğendi.
  8. sezon görevi olmasa inci kasılacak yada uğraşılacak event bile değil :D tasarımı da vermedi daha da kovalamam zaten

9. ZaGoR-SÖK

ZaGoR-SÖK User

belki 15 tane darbeden kestim ne boğa haritası ne tasarım bence bu ödüller bile tesadüfen şansa verilmiyor oyuncu seçiyorlar benim görüşüm

10. kara cuma ne zaman gelcek

11. normalde kasımın son cuması başlar bu sene 27 kasım cuma ama oyunun paketleri ne zaman getireceği belli olmaz 1-2 gün önce de getirebilir