Baş Korsanlar 2024

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve ShaDe. tarafından 25 Ocak 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Caps.LooK

Caps.LooK User

ekstralarda sürekli oyuk gülle alıyorum kaldırsalar bari sinir bozucu xd saygılar

2. tamam anladık geliştirici ekip efekt yapmayı biliyor ee napacaksınız tüm tasarımların üstüne +9 efekt mi ekliceksiniz sanki oyunda tasarım bitmiş gibi saçma sapan hali hazırda kimsenin kullanmadığı tasarımlara görsel şölen yapmışsınız yakında rgb de eklersiniz ankara dolmuşları gibi gezeriz dc de kaç tane tasarım oylaması yapıldı daha hiçbirinin geldiğini göremedik neyse bu sistemden tasarım almak için kaç kere kesmemiz gerekiyor normalde 1-2 de veren sistem 15 i geçti tık yok şuna bi el atın

3. 4442244

4442244 User

adı tasarım verıyor ancak gercekde vermıyor dur belkı

4. Mister_No

Mister_No User

2024-01-25 18:16:51
    250 x Etkinlik puanı aldın.
    1 x Boşluk Yürüyücü aldın.
    1171920 EXP (Tecrübe Puanı) aldın.
    6162 x Oyuk cephane aldın.
    Oyuk Lordu adlı oyuncunun gemisini batırdın.
    5573 x Oyuk cephane aldın.
    1003761 x İnci aldın.

Ben de uzun süre alamadım sanırım bütün görevleri bitirdikten sonra son görevi yaparken veriyor ben öyle aldım en azından Tasarımı.

5. 0.108

0.108 User

Etkinlik neden başlamadı ?

6. kaç görev var ki 2 tanesini yaptım

7. CptOFF

CptOFF User

etkinlik npclerinden tasarım veriyor mu ?

8. oyuk lordu veriyor ama uğraştırıyo 15 kestim alamadım

9. Mister_No

Mister_No User

en son görev 15 adet golem kes 3 adet oyuk lordu batır veya diğer çıkacak olan amiral sistemleri batır görevi .

10. ShaDe.

ShaDe. Moderator Team Seafight

Selam,

Geminizde scar varsa sadece exp alıyorsunuz.

Saygılar.

11. ShaDe.

Selam,

Tasarımı oyuk lordundan alıyorsunuz en fazla darbe ve son atışa, şansa bağlı olarak.

Saygılar.

12. 21 Oyuk Lordu 45 Gezgin golem batırdım 2 görevi yaptım. %55 teyim puan olarak, levelim 26 hala gizli görev açılmadı 2 tane de parşömen var. Sabahtan beri uğraşıyorum tasarım gelmiyor.

13. Cuba_Libre

Cuba_Libre User

ilk iki görev aldım birer birer npclerden başka görev yok nasıl alacağız acaba diğer görevleri ?

14. ShaDe.

Selam,

Sistem gemilerini vurarak etkinlik puanınızı yükseltin ve golem vurarak gizli parşömen görev nesnesi sayınızı yükseltin.

Saygılarımla.

15. ShaDe.

Selam,

Gizli görevler ekstra bir şekilde vurgulanmıyor, yapmış olabilirsiniz veya ilerleyen günlerde açılacak bir görev olabilir. Tasarım da şansa bağlı olarak geliyor.

Saygılar.

16. O zaman benim gemim buglandı etkinlik kısmından 2 etkinlik görevi yapmış görünüyorum. 3-4 tane parşömen olmasına rağmen gizli görev gelmedi. Sadece gizli görev 50k etkinlik puanı veriyor. Elle 25k etkinlik puanı kastım bugün.

ID: 1392/154963 Supporta iletebilir misiniz? Teşekkürler.

İyi akşamlar.

17. ShaDe.

Sayaç 2/5 olması lazım zaten öyleyse sıkıntı yok. Support'a yazacaksanız da kendiniz bilet atmanız gerekiyor buradan bir şey yapmam mümkün değil.

Saygılar.

18. *SILAHSOR*

*SILAHSOR* User

eski tasarımları ne karaborsada görebildik ne de bu etkinlikte, biraz da az tasarıma sahip yeni oyuncular düşünülse ?

Caps.LooK ve thunderbird35 bunu beğendi.
  19. kexal

kexal User

16milyon hasar vur görevinden sonra bana herhangi bir npc görevi gelmedi ? diğer kişiler iki npc den de görevi aldım vs. diyor

20. gizli parşömen görev nesnesi düşürmen lazım golem kesmeye devam

kexal bunu beğendi.