Balkabağı Festivali 2019

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 30 Ekim 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Selam,

Öncelik ile alt alta yazdığınız mesajlarınız birleştirilmiştir.
    Ruhların huzuru haritasına giriş yapıp orada rakip oyuncuları batırmanız gerekmekte. Fakat bu yetmez! Oyuncular battıktan sonra haritaya kabak atacaktır. Onları toplayıp teslim etmeniz gerekmekte.

Saygılarımla.

2. baba34_foo

baba34_foo User

yanlışınız var teslim etmesi gerekmiyor, toplaması görev için yeterlidir. Teslim etmesi sıralamaya yansımasını sağlar

3. Selam,

Totalinde olan herşeyini yazdım. Yani toplamışken puanda yapmak ister. Görev için evet, topladıkça sayaçtan düşer.

Saygılarımla.

4. baba34_foo

baba34_foo User

Serverda zayıf tarafta oynayanlar için bir köşede karşılıklı batırıp toplamak daha cazip oluyor. Teslim etmeden görev 6-7 gemi görevlerini tamamlayabiliyor. O sebeple belirttim iyi çalışamalar dilerim ;)

5. Selam,

İllaki :)

Saygılarımla.

baba34_foo bunu beğendi.
  6. antik nişan jack dayının darbesi ve son atışına veriliyor galiba oradan başka yerden toplayabilme şansımız var mı mini oyunları yapamıyoruz

7. ozican2525

ozican2525 User

Oyun içi marketten sınırlı olarak alabilirsiniz.

∂єяєвєуι-[C¤] bunu beğendi.
  8. mesut1438

mesut1438 User

etkinik görevleri tekararlanmıyor

9. aynn öyle etkinlik gorevlerinde sorun var günlük görevler yok etkinlik bitmeden düzelse

10. ruhların huzuru haritasındaki çilekeş hortlak npcleri çok yüksek hasar veriyor içerde pırıltı toplamak neredeyse zulüm. içerde sıkmadığımız npcler bize vurmasa ya da en azından vuruşları düşürülse daha iyi olur. lütfen bu durumu rapor eder misiniz

11. VURGU

VURGU User

canlar çok abartı sadece 300 k vuranlar adam akıllı kasılıyor en düşük canlı etkinlik gemisini bile batırmak için iki kere can fullüyorum her şeyi para yaptınız bu oyunda

12. mataracı

mataracı User

görevide yapmak çok zor.kolaylaştırılmalı

13. bence sandıklar ve enkazların sayıları arttırılmalı özellikle sandıkların çünkü gene 3-5 bin anahtar aldık daha 500 tane açamadım onun dışında efsane karlı bir etkinlik 1 koyuyoruz 3-4 alıyoruz bize bunlarla gel seafight <3 raporlarınıza ekleyiniz sayın @Relax

14. mesut1438

mesut1438 User

ben etkinlikteki hayalet bulan mini oyunundaki bossu vurmak istiyorum fakat oyundaki halkalar gözükmediğinden dolayı batıyorum ve bu konuda yardım istiyorum ayrıca bu maduriyetimin giderilmesini istemekteyim iyi oyunlar

15. Bunun için efekleri açmanız gerekiyor. Efekleri Göster ile Animasyonlu Canavar mutlaka açık olmalı.

Şunları yapın;

Etkinlik haritasına girmeden önce haritaya bir mum dikin
    Yukarıda bahsettiğim ayarları aktif edin.
    F5 atın
    .
    Ayarların uygulanıp diktiğiniz mumun etrafında halkaları gördüğünüzde etkinlik haritasına girdiğinizde de görebileceksiniz.

16. mesut1438

mesut1438 User

Teşekkür ederim öyle deneyip gireyim iyi oyunlar

17. Ayarlar kısmına; Balkabağı Kralı, Gölge Örümcek ve Uykusuz Kemik gibi sistem NPC'lerinin hareket etmemeleri için halihazırda canavarlar için varolan şekilde bir seçenek konulursa; belki bu etkinliğe yetişmez, ama en azından önümüzdeki etkinlikler için not alınsın istiyorum bu önerimin; etkinlikler çok daha rahat oynanabilir.

18. ruhların takibi haritası bozuk olduğu kanaatindeyim bozuk degil ise ilk defa karşılaştığımız bir aktivitenin öğretici videosu olması gerekiyor

neden bozuk ;
    -haritada yüzlerce çilekeş hortlak var ve hrms kılıçlısı gibi cok uzaktan vurmaktadırlar
    -bir çilekeş hortlak 27 bin vurmaktadır 2. seviye muhafız taksanda yine 27 bin vurmaktadır
    -haritada buf veren öğeler yok

19. ruhların takibi haritası bozuk olduğu kanaatindeyim bozuk degil ise ilk defa karşılaştığımız bir aktivitenin öğretici videosu olması gerekiyor

neden bozuk ;
    -haritada yüzlerce çilekeş hortlak var ve hrms kılıçlısı gibi cok uzaktan vurmaktadırlar
    -bir çilekeş hortlak 27 bin vurmaktadır 2. seviye muhafız taksanda yine 27 bin vurmaktadır
    -haritada buf veren öğeler yok​

~E~HARZEMŞAH_38_ bunu beğendi.
  20. Star

Star Board Administrator Team Seafight

1 - Sürekli çıkartılıp vurulmazsa gayet normal
    2 - Bana 4-5 bin arasında vuruyor biraz gemiye bağlı
    3 - Buff veren öğe derken?