Babalarımızın Günahları Etkinliği 2022

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 30 Ekim 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam Korsanlar,

fb_ad_generic.jpg

Oyunumuzda yapılacak olan bu etkinlik hakkındaki görüş, fikir ve düşüncelerinizi bizlerle bu konu başlığı altından saygı, sevgi ve tabii ki de vazgeçilmezimiz olan forum kurallarımız çerçevesi içerisinde paylaşabilirsiniz.

Seafight Ekibiniz.

2. JaCoPs

JaCoPs User

etkinlik neden başlamadı ?

3. galiba saat farkından dolayı gece 2 de başlıcak

JaCoPs bunu beğendi.
  4. insurer

insurer User

Amiral Calico resetten sonra kalmadı mı? Ben mi bulamıyorum?

5. Etkinlik 31 Ekim 00:01 saatinde başlayarak 6 Kasım 23:59 saatine kadar devam edecektir.

6. insurer

insurer User

Şu an 31 Ekim zaten

7. Coder

Coder User

1-20 haritaları arasında çıkıyor oralara bakın

8. Anlayamadığım bir şey var , neden karaborsa da etkinlik için hiçbir şey yok , tek seferlik gülle var sonrasını alamıyorsunuz.

MED bunu beğendi.
  9. kod yok mu?

10. NGC666

NGC666 User

bu etkinliğin kodu yok sanırım henüz gelmedi de

11. asdas333

asdas333 User

Kabak etkinliğinde Yulong ve Safanad kasmak için çilekeş hortlak kesipmi kasılmalıyım yoksa dışardaki npclerdenmi inciye ihtiyacım yok

12. bu kadar aptal bir etkinlik çok az görürsünüz tadını çıkarın
    tiamat atması için haritada 4 tane amiralin kesilmemiş olması gerekiyor 5. atan amiral tiamat oluyor yanı etkinlik boyunca marduk asla göremicez
    oyuna karşı önerim gözünüzü zaten para değil toprak doyuracak da siz böyle tasarımları sistemlere koymayın parayla satın isteyen alsın saatlerce uğraşmayalım

13. 2022-11-05 22:16:03
    1 x Santa Lucia aldın. taşı yok napayım ben bu teyyare tasarımı.