Az Vuruyorum

Konusu 'Yeni Korsan Öğreticileri' forumundadır ve ☆вℓαcкρєαяℓ☆ΛÐF tarafından 12 Aralık 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. gemimde 4 tane tahrip 7 tane 1. seviye vuru 12 tane alev 2 tane kıyamet 5 tane 4. seviye vudu 40 tane vudu topu var 187 tane de 30 luk top var ama oyuk ile 6990 vuruyorum

2. Star

Star Board Administrator Team Seafight

3. Oyukla vurabileceğin maksimum hasara çıkabilmen için full amiral topu koyman lazım. Diğer yandan elit cephane ile daha fazla vurabilmek için balyoz tarzı para ile alınan top paketlerinden alman lazım veyahut benim gibi para vermeden oynuyorsan oyunu yapabileceğin en iyi şey görevleri yapıp vudu toplarını alıp vudu rahibini 3.seviye yapman.

4. 257 topla vurabileceğin max değerde sayılırsın. Çok vuracaksan top sayını arttır gemine ve petine isabet olasılığı ile top hasarı taşları koy

5. AlınTeri

AlınTeri User

257*100( yüzde yüz isabet)*20*(100 + sendeki olasılığı) = 5140 //sendeki hasar olasılığını sıfır olarak düşündüm.

Kısacası oyukla hasarını arttırmak istiyorsan ya oyuğun gücü olan 20 yi arttırcaksın ( amiral ile 22 oluyor), ya da sendeki fazladan hasar vermeyi arttırcaksın, ya da top sayını arttırcan kardeşim.

Benim tavsiyem kritiğe yönel :)

6. Para vermeden çok vuramazsın :(

7. -RuLing-

-RuLing- User

amiral toplar +2 altın hasar veriyor onları kullanırsan oyuk vurusların yükselir