Atlantis oyun dinamiğini bozdu

Konusu 'Fikir Havuzu ve Öneriler' forumundadır ve Scythe2112[*] tarafından 17 Temmuz 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Öncelikle herkese selamlar,

2008 yılından beri oynadığımız ve bağımlısı olduğumuz şu oyuna yeni eklenen atlantis adı verilen yapıyı anlayabiliyorum. Ama sizce bu oyun dinamiğini bozmadı mı ? Adam denizaltı tasarımı ile su üstünde savaşıyor ve birşey yapamıyoruz. 15 yıllık oyunun hakkı bu mu? Kesinlikle denizaltıların su üstünde savaşabilmesine karşıyım.

*SILAHSOR* bunu beğendi.
  2. ShaDe.

ShaDe. Moderator Team Seafight

Selam,

İsyanınızı anlıyorum ancak Atlantis oyuna ekleneli epey bir zaman geçti ve oyunun bir parçası oldu, yüzeyde kullanılmaması adına geribildirim yaparım ama değişiklik yapılma ihtimali epey düşük diye düşünüyorum.

Saygılarımla.

3. Sayın yetkili,

full bir gemi ile denizaltıya 5000 darbe vuruyorum. Denizaltı özelliklerinin normal gemiye etkisi varken, normal geminin denizaltına bir etkisi olmuyor. Nasıl denge sağlanacak.

4. yok mantık denizaltı ile denizüstü gemilerin savaşı ise kruvazörlerin denizaltını batırmak için sağa sola atması gereken mayınları olması gerekmiyor muydu bir de nerede görülmüş sınırsız menzile sahip torpido özelliği haksızmıyım o zaman bende denizaltına gemimle gülle attığım zaman o da aynı şekilde haritadan çıkana kadar takip etsin daha denizaltının tuzak özelliğinden bahsetmedim bile gerçekten dengeler bozuldu baygınlık geçiriyoruz

5. Ben şahsen atlantiste oynamaktan daha çok keyif alıyorum hatta atlantise daha çok önem veriyorum zira denizaltı ne kadar güçlü ise yüzey gemilerine karşı o kadar etkili hatta hatta yüzey gemileri güçlü de olsa sağlam bir atlantis denizaltısı karşısında zayıf kalıyor.

6. seafight suyun üstünü halletmiş gibi bir de su altı eklemiş oyuna, komedi resmen

7. ShaDe.

ShaDe. Moderator Team Seafight

Selamlar,

Sitemlerinizi ve geribildirimlerinizi rapor edeceğiz arkadaşlar.

Saygılarımla.

•کëwøпτë• bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.