Aslan Yürekli Hakkında

Konusu 'Yeni Korsan Öğreticileri' forumundadır ve KaRaNLıK. tarafından 11 Ekim 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. KaRaNLıK.

KaRaNLıK. User

s.a aslan yürekli haritya çıkmaya karar verdim oradaki npc leri ele geçirilince inci veriyor diyorlar ve ele geçirme bonusumuzun 30.000 olması gerekiyormuş benim ele geçirme bonusum 18 bin nasıl yükseltebilirim lütfen yardımcı olur musunuz? haritaya girmeden önce bu sorunu çözmek istiyorum teşekkür ederim.

2. aleyküm selam,

öncelikle aslan yüreklide 3 farklı sistem gemisi çıkar;
    1. Guildblade 1.000.000 dp si var ele geçirme puanı 15.000. ele geçirmede ortalama 1.000 inci batırmada ortalama 2.000 inci verir.
    2. usurper 120.000.000 dp si var 100 tane guildblade keserseniz çıkar ele geçirme değeri 30.000 ele geçirdiğinde ortalama 75.000 inci verir batırmada da 300-350 m arası inci veriyor.
    3. Harrowstorm 500.000.000 dp si var 6 saatte bir atar. ele geçirme değeri 30 veya 35k idi tam hatırlamıyorum. ele geçirince 35k inci ve kese verebilir. batırmada güzel inci veriyor :D toplam heralde 2,5m kadar inci veriyor.

Bu gemilere ne kadar hasar verirsen o kadar payına düşen inci ve tp alırsın.

ele geçirmeyide anlatacak olursak. gemine elit korsan elit malzeme ile bu değer artar extra geminde ve pette ele geçirme bonusu olan taşları kullanmalısın. extra yetenek ve kalede bu özellikleri geliştirecek bonusları alabilirsin. bunların dışında sandal alıp gemine koyarsan( bazı özel paket satışlarında çıkıyor) toplam 80.000 civarında ele geçirme değerin oluyor

Coder ve KaRaNLıK. bunu beğendi.
  3. Genişletme yuvası açarak arttırabilirsiniz, ele geçirmek için ön ayar yapıp ele geçirme peti ve tasarımı ayarlamasılınız yeteneklerde ele geçirme bonusu adası var onu geliştirebilirsiniz, elit malzeme ve korsan takabilirsiniz, kalelerden korsan sayısını arttıran yeteneği açabilirsiniz ve son olarak zafer odasında ele geçirme bonusu üzerine geliştirme var

Coder ve KaRaNLıK. bunu beğendi.
  4. KaRaNLıK.

KaRaNLıK. User

anladım :) ayrı ayrı teşekkür ediyorum sağolun.

5. Star

Star Board Administrator Team Seafight

6. KaRaNLıK.

KaRaNLıK. User

nasıl inci kar ediliyormu şef aslan yürekli harita?

7. elindeki topa bağlı olarak kar edersin. ama 350 topla en az 50-60k atman gerek yoksa kar etmezsin.

8. KaRaNLıK.

KaRaNLıK. User

gemimde 370 top yeri var ve toplarım 80 acı verici top 1 seviye 0 seviye karisik 80 5 seviye tahrip 60 4 seviye kıyamet 80 5 seviye kıyamet 60 3 seviye kıyamet kaln tahrip edici toplar:) sizce iyilermi usta:)

9. iyi bu toplarla güzel kar elde edersin