Aşkın Gücü Etkinliği

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve ShaDe. tarafından 12 Şubat 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. ShaDe.

ShaDe. Moderator Team Seafight

Selam Korsanlar,

fb_ad_valentines_day_2024.jpg
    Aşkın Gücü Etkinliği ile ilgili düşünce ve görüşlerinizi bu başlık altında saygı, sevgi ve tabii ki forum kurallarımız çerçevesi içerisinde paylaşabilirsiniz.

Seafight Ekibiniz.

2. wgnyrn2023

wgnyrn2023 User

ikizler buff ı çok çok az veriyor. güncelleme şart

3. heaty

heaty User

Önceki etkinlikten pek bir farkı yok. Bütün npclerden kesebildigin kadar kes, karaborsada sana lazim olan şeyleri al, görevleri yapıp gemi tasarımını al, fix bir etkinlik. İkizler vermesi iyi bir sey tabi ama onu da vermiyor gibi bir şey.

4. ShaDe.

Selam,

Kısa bir etkinlik güncelleme olur mu bilemiyorum ama yine de önerinizi ileteceğim.

Saygılar.

5. Sevdalı Golem'in parçalanması oyun sunucusunu çok fazla yoruyor. Bunun yanı sıra enkaz sayısı çok az ilk iki görevde 20 enkazı zar zor bitirdim

6. 3 günlük etkinlik diye sezon görevi boş bırakmak olmamış

globalkorsanlar bunu beğendi.
  7. Onu hiç hatırlatma Özgürlük 2ye 5m darbem eksik kaldı bulamadım bitti öyle

8. GROSVATER

GROSVATER User

Özgürlük sürekli geliyor ve kaldığın yerden devam edebiliorsun onu dert etme :)

globalkorsanlar bunu beğendi.
  9. Ya ben de her seferinde sezon puanı kasabilirim sanıyordum teşekkür ederim. :)

10. Günlük 1 adet görev geldi nası tamamlayacağız etkinlik tamamlamayı ? Atlantisi olmayanlar artık yüzeyde de mi iş yapamayacak anlamadım

KAFADAR.1 bunu beğendi.
  11. 4442244

4442244 User

gorev 1 tane verdi boyle etkınlıgı tamamlama sansım yok ıletebılırmısınız

KAFADAR.1 bunu beğendi.
  12. supremex

supremex User

bu 2. gunde neden görevler etkinlik puani vermiyor boyle gıderse çoğu kişi etkinlik bitirme ödüllerini alamıcak

13. ikinci gün bir adet görev alabildik neden böyle oldu

14. heaty

heaty User

Atlantisi oynamaya teşvik etmek için böyle yapıyorlar. Havuç sopa mantığı. Atlantis oynamazsan tasarımı alamazsın diyor Bigpoint.

15. ÇaRŞı32

ÇaRŞı32 User

Etkinlik gemilerinde sss'de ihtimal dahilinde orikalkum vereceği yazıyor ama hiç vermiyor bir hata mı var?

16. şafak69

şafak69 User

teslimatçı martı nereden çıkıyor

17. ShaDe.

Selam,

Atlantis görevlerini de yaptınız mı acaba?

Saygılar.

18. ShaDe.

Selam,

Etkinlik gemilerinden de etkinlik puanı yapabiliyorsunuz, Atlantis'te daha hızlı bir şekilde tamamlamak mümkün.

Saygılarımla.

19. ShaDe.

Selam,

Etkinlik gemileri orikalkum veriyor ancak şansa bağlı olduğu için size denk gelmemiş muhtemelen.

Saygılar.

20. ShaDe.

Selam,

Romeo veya Juliet'e en fazla hasarı verdiğiniz takdirde alma şansınız var.

Saygılar.