Anne Bunny Etkinliği 2020

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 9 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam Korsanlar,

Screenshot_8.png

Oyunumuzda yapılacak olan Anne Bunny etkinliği ile ilgili görüş, fikir ya da düşüncelerini bu konu başlığı altından bizlerle saygı, sevgi ve forum kuralları çerçevesinde paylaşabilirsiniz.

Seafight Ekibiniz.

2. Peki ya etkinlik sandıkları onlardan ne çıkıyor unutmuşsunuz yazmayı.

3. Antik nişan nerde kasılıor hiç bir npc yok akrep yada yılanda yok markette

4. görevden veriyor

5. Etkinlik gemisi çok kısıtlı , evet yan etkinlik ancak yine de karaborsa aşırı yetersiz.Bu sorunlar biraz da olsa giderlise gayet iyi olur :)

6. HeatNebula

HeatNebula User

William Cormac hiç bir ödül vermiyor bilginize :)) insanlar boşa atıyor yüzbinlerce gülleyi

7. Etkinlik berbat :D 2 tane inci veren npc var biri şansa inci veriyor. diğeri amiral npcsii zaten :) çok gereksiz bir etk olmuş.

8. tabi canım boşa sallıyoruz :D

9. mertt80

mertt80 User

karaborsaya zıpkın koymanız süper olmuş sonunda yeni gemilere yönelik bir olay oldu. grup haritası nasıl bilmiyorum ama antik nişanı markete de ekleseniz fena olmaz :)
    edit: Biraz pahalıymış aslında fasdasfas ucuzlatılabilir

Son düzenlenen: 9 Nisan 2020
  10. %3 hasar vermen gerek en az ödül alabilmen için :)

11. KяaL!

KяaL! User

grup haritasını çok beğendim ilk defa helaliniz var :D

12. Npclerin inci vermesi gerekli.. Ayrıca Enkaz olmalı.. Etkinlikte Şuan herhangi bir kãr Söz konusu değil Attığın gülle boşa..

13. Kardeşim ben mantığını çözemedim anlatır mısın ?

14. Doğru düzgün bişey verdiği yok antik nişanda kolay bulunmuyor neyini beğendin anlamadım

15. integral1

integral1 User

Kesinlikle berbat bir etkinlik, william gemisine 10 bin gülle atıyorum sonuç hiç bir şey, enkaz yok. Sadece para yatırıp topu fazla olanların işine yarayacak bir etkinlik

16. KяaL!

KяaL! User

hiç uğraşmadan 500e yakın yulong veriyor o yeter benim için ayrıca top tarifide var

17. Enbiya

Enbiya User

Grup Haritasında Kuleyi Nasıl Dikecegim Biri Söylesin Lütfen. Dikmeyi Düzgüce Tarif Eder Misiniz...

18. Anne Bunny den görevdeki kulelerden birini seç sana bi öğe vericek onu karaya yakın bi yerde kullanıcaksın kule dikecek

19. anna buny etkinliğinde villiam taç vermiyor artık resten önce veriyordu suan taç vermiyor

20. bu william admirali neden resten sonra taç vermiyor