Akrep Bonus Haritası

Konusu 'Yeni Korsan Öğreticileri' forumundadır ve erşan367 tarafından 27 Kasım 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. erşan367

erşan367 User

12. dalgadayım 5x Devriye Filo Meineri ve 2x Devriye Filo Eurigi var. Bu dalgayı geçemedim harita küçük kaçıp tamir olana kadar gelip sıkıyorlar ve fazla vuruyorlar. Nasıl geçebilirim bu dalgayı hangi cephaneyle vurmalıyım canım kaç olması lazım, paralı şeylerden yok gemide

2. Aslan siperi kullanmayı deneyebilirsiniz ama daha da kolay yolu muhafız kullanmaktan geçer. Paralı asker yerine muhafız kullanın, geminizin kaçınma değerini artırın, kolaylıkla geçersiniz. Fakat isabetiniz azalacağı için şarapnel yağmuru kullanmanız gerekebilir. Aslan siperi, muhafız kullanırken daha işlevseldir.

3. erşan367

erşan367 User

muhafız taktım şarapnel yağmurunu açtım kum saatini de açtım kaçınma ve hasar önleme taktım yine de olmadı :)) tek aslan siperi açmadım ama 4 npc alıyorum 3 tane kala batıyorum kaçsam bile tamir olana kadar vuruyorlar galiba biraz daha yetenek ve kale gerekiyor

4. Geminizde: isabet, top hasarı, kaçınma şansı, hasar önleme
    Petinizde: isabet, kaçınma taşları bulunmalı muhafız kullanırken.

Aslan siperi biraz pahalı kaçabilir ama kullandığınızda aldığınız hasarı oldukça düşürür. İnciniz çoksa açmanızı öneririm, onun dışında kalanlar geminize(kale/yetenek) ve taktiklerinize bağlı. Öncelikle NPC'lerin sıkamayacağı, kaçabileceğiniz alana yakın NPC'leri batırmalısınız, kaçıp tamir olup tekrar saldırabilirsiniz.

5. erşan367

erşan367 User

teşekkür ederim fight, dediklerini deneyim

6. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.