583.000 Taç Kasmam Lazım

Konusu 'Yeni Korsan Öğreticileri' forumundadır ve Eray966 tarafından 14 Ekim 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Eray966

Eray966 User

Şu an 21. seviyeyim. 21'den 25'e kadar olan seviye sınavlarında toplamda 583k taç istiyor. Bu kadar fazla taçı nasıl kasabilirim? Taktik verebilecek var mı? 25. seviyeye gelenler nasıl bitiriyor bu sınavları?

2. paradox07

paradox07 User

her gün taç görevi yaparak geliyorlar.sabredeceksin başka çaren yok.

3. Günlük taç görevlerinizi yapmanızı öneririm onun dışında ;
    Taçlar Paketler ile birlikte satışa sunulabiliyor.
    Bazı Npclerden çok az miktarda olsa elde edilebilir
    Ayrıca Taç kazanabileceğiniz etkinlikler yapılıyor. Duyuruları takip edin

4. Selam,

Günlük görevleri düzenli şekilde yapmanızı öneriyorum. Bazende paketlere taç koyuluyor.

Saygılarımla.

5. Sayın @Star bir düzeltme yapılması gerekiyor. Bilginize

15 dakikada bir 44/1 ve 45/1 de çıkar. Konu ile alakalı forumda başlık var Buraya tıklayın. (Modum Altın Aslan ve Balhut sürelerini 15 dakika olarak güncelleyebilir misiniz).

Not :
    Bazı kaynaklarda hala güncellenmemiştir. Bizim Forumumuzda Konu sabitlendiği için değiştiremedim kusura bakmayın.
    Örnek Güncellenmeden önceki değerler (Özellikle gilded lion)

Bu konuyu iletişim için kullandığım için konu sahibimiz sizde kusura bakmayın :)

6. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam,

İndeks ve diğer konular üzerinde biraz çalışmalarımız var. Onlar bitince sistem gemilerini güncelleyeceğim bizzat kendim. Sizinkini Güncelliyorum ben şimdi.

Saygılar.

7. Bizzat bizde size teşekkürlerimizi sunuyoruz bunun için foruma siz geldikten sonra biraz düzene girmeye başladı sanki kolay gelsin iyi günler dilerim..

8. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Teşekkür ederim :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.