56-57 arası görevler

Konusu 'Genel Sorular' forumundadır ve GLâd¥âTö®²º¤æ=- tarafından 22 Temmuz 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. 1 millyon karltyon (yaralı ) gemisini nasıl çıkacağı yazmıyor. kaç gündür o görevde takılı kalan insalar var. nasıl çıkacağını paylaşarsanız seviniriz. saygılar

2. ShaDe.

ShaDe. Moderator Team Seafight

Selam,

Kalytron NPC'si belirli saat aralıklarıyla (sanırım 4 saat) ve belirli sayıda yeni seviyelerdeki amiraller vurulunca çıkmakta.

Saygılarımla.

3. herkese slm evet belirli saatlerde cıkıyor ama hep yukarı harıtalarda 57.58.59.60 haritalarda genellikle ben 2 gündür arıyom bekliyom hep yukarıda buna bi çözüm bulunmalı yada yukarılara fazlaa kişi cıkmasın diyemi yukarılarda cıkıyor görev yaparken 55 ten 56 görevi yapılırken 55 harıtasında vardı kimse kesemiyodu niye cünkü cohu kişi 55 leveldi o göreve gelene kadar vardı nezaman o göreve geldik 55 harıtasından bi gitti birdaha göremedik gelen bi güncelleme sonucu yok oldu

4. saat kaçlarda çıkıyor

5. valla saatini tam olarak bilmiyorum ama 4 saat deiğil efendim 5 saatte bir yukarı harıtalara atıyor oda 57.58.59.60 levellere genellikle yaklaşık 2 saat önce atmıştı sanırım oda yukarı haritalara 56 levelede atmıyor 2 gündür izliyorum sadece 57 level üstü denk geldi biz bu görevi nasıl tamamlıyacahız acaba hep bi sorun yaşıyoruz bu seafightte etkinlikler sorun görevler sorun ne yapmaya çalışıyorlar anlamadık gitti ya bizleri oyundan soğutmaya çalışıyorlar yada bırakmamızı mı istiyorlar anlamadım yani insanlar 60 level 70 level 100 level olsa ne olacak dehişen hiç bişey yok sadece verdihimiz emekler boşa gidiyor değer veren yok oyuncularına saygı duyacak bi yönetim yok ellerinden geldigi kadar zorlaştıra bildikleri kadar zorlaştırıyorlar

Son düzenlenen: 22 Temmuz 2024
  6. -LegenD-

-LegenD- Board Administrator Team Seafight

konu kilitlendi.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.