20.Yıldönümü Etkinliği

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 23 Aralık 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam Korsalar,

20.Yıldönümü etkinliği hakkındaki görüş, fikir ve düşüncelerinizi bizlerle bu konu başlığı altından saygı, sevgi ve tabii ki de forum kurallarımız çerçevesi içerisinde paylaşabilirsiniz.

Seafight Ekibiniz.

2. belalı hediyeye son atışı yapan ödülü alıyor senin sistemin canını ne kadar indirdiğin önemli değil düzeltilirse sevinirim

YAVRUCUAKKORA bunu beğendi.
  3. anahtarları nasıl kazanacağımızı ben anlayamadım

4. Fearles[

Fearles[ User

Sayın Star etkinlik görevlerinin 33 level üstünde alınabilmesi biraz fazla kaçmamış mı?Yani en azından 15-20 gibi bir seviyeye düşürülebilir.Raporlar mısınız

5. 2022-12-24 01:28:36
    1 x Harmanlı Kristaller aldın.
    görevden bunu verdi bu neki

6. Nasıl Anahtar alabilirim?
    Zümrüt, Safir ve Yakut Anahtarlar, Mağazanın "Öğeler" sekmesinde bulunabilir.

7. Bu anahtarlardan bi tanesi alınca o anahtara ait olan sandığın tamamını mı açıyor bilen var mı ?

8. Konfeti cephanesi yok gemilere ne aticagiz türk usulü levyemi pazara konfeti gelmesi lazım

9. mks705

mks705 User

admin kode nedir

10. JEBPBXT4JGX2VWY9

11. -FURKAN68-

-FURKAN68- User

event sistemleri seafigthın 20 yılına yakısmıcak seklide kötü sistemlere yulong safanad koyunda oyuncular item alablisin

12. mks705

mks705 User

eyvallah üstat

13. 20.yıla hiç yakışmayan bir etkinlik. berbat hediye kutularına 6 bin konfeti harcıyorum 4 bin geri veriyor yanına 3 -5 barut kristal

14. geminde 27 level taş dolu oyun sana 32 LEVEL OTUZ İKİ LEVEL isabet taşı vermiş bunun ne demek olduğunu anlayamayacak bi oyuncusun sana bu oyun 500 tane burç verse sen neden derebeyi vermediniz dersin hep altta oynamaya devam edeceksin

30 level taş 1 taş için 300 e yakın kese açmanız gerekiyor çok çok şanslıysanız 250 kesede 1 tane 30 level alırsınız 32 level taşı siz düşünün

YAVRUCUAKKORA bunu beğendi.
  15. mks705

mks705 User

32 level isabat taşını nereden alabiliriz yardım edermisin ?

16. Fearles[

Fearles[ User

Gemiler ve evcil hayvanlar kısmında 100bin taç 750 bin inciye paketin içinde geliyor o taşın takılı olduğu gemi.Tiryaki hasan harbiden de ne zaman görsem negatifsin be başkan.Daha nasıl bı etkinlik istiyosun ki.Bizim sunucuda öğlen başladı etkinlik o saatten bu tarafa 100ü geçkin burç seviye 1 kasmısım sen etkinlik çöp diyosun.Biraz daha mantıklı olalım mümkünse.Arkadasin dediği gibi sırf taşlı gemi bile 1000lerce kese değerinde zaten.

17. kanka 32 level isabet derken isabet oranı 16 olanı mı kastediyorsun ???

18. evet

19. senin kastığın burcları bende kastım burası 20. yıl dönümü etkinliği için acılmış bir konu npc ler değersiz ve bu etkinlik kış etkinliğine göre daha eğlenceli geçmeliydi ve mini oyunlar hazırlamalıydı.

sen ne bilirsin benim gemiyi 32 lvl isabet taşı güzel olabilir ama bu etkinliğin iyi ve eğlenceli olduğu anlamına gelmez boş yapma ikile

Son düzenlenen: 25 Aralık 2022
  20. bug var diye video atmışsın ya orda git de bak çocuk gemin de burçdan fazla dünya yaran var taşların full 27 neyse sezon başlasın da senin gibileri batırarak sikke kasacam 5 gün kaldı sabret