Karaborsa Hakkında

Konusu 'Kullanıcı Köşesi' forumundadır ve HurricaneyX tarafından 3 Ocak 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Bigpatron

Bigpatron Team Leader Team Seafight

Selam

Lütfen aynı sroun hakkında birden fazla konu açmayınız. Diğer konunuzda ne yapmanız gerektiğini belirttim. Bu nedenle bu konuyu kapatıyourm

Saygılar.

2. zorbey09

zorbey09 User

Bigpatron olaya el atmış dediğim gibi benimkisi sadece zandı işi bilene danışmak gerek iyi oyunlar.

3. Biri bana bunu ne demek olduğunu neden bu miktarı ödemek zorunda olduğumu açıklayabilir mi ?
    Ödemelerimi gerçekleştirdim zaten ben buna rağmen . İptal Karşılığı olarak böyle bir meblağ gözükmekte yasal işlem başlatacaklarmış neyin yasal işlemi bu bir ikincisi bu nasıl bir muameledir ? 48 saat içinde ödemesseniz felan ? Ben paramı ödicem kredi kartıyla itemi alamıcak ustune birde bu meblayı iptal karsılıgı olarak bir daha mı odıcem ?
    Buyrun Mahkemeye yada buyrun cozum bulalım burda ! Şuanda merak edıyorum yanıtınızı gerçekten.
    254.87 $ ? ödemiş olduğum bu meblayı ben tekrar neden ödemek zorundayım ? bana biri bunu açıklayabilir mi ?

4. Menetli

Menetli Guest

Selâm ,

Bu gibi durumlar için Destek Ekibimize(Support’ta) yazmalısınız.Maalesef size buradan bu konu hakkında yardımcı olamıyoruz.

Saygılarımla.

5. Hocam ne demek supporta yazmalısınız :) 48 saat süre vermiş adamlar ne bu insanı idam mı ediyorlar hayırdır 300 dolar para için . ? ödedim ödemesem netse kredi kartından düşmesi sıkıntı değil ama demi ayrıca sorun şu 48 saat süre veriyorlar forumda moderatorler diyor ki supporta yazın support forum kadar hızlı calısan bı support olsa yazdıgımıza deyse cevabı 7 saatte bir maille alıyorsak bu ıste sıkıntı var demektir . Sorunu cozmeye calısan taraf benim burda yenı ıtem alamadım dıye tekrar tekrar soranda benım kı harcamyaa megıllı adamım belli . hayırdır keriz mi goruldukte bu durumdayız suan ? onu cozemedım hocam dert nedir yani ha varsa bir sorun mahkemeyle ugrasmaksa onlada ugrasalım madem hıc sorun degıl avukatım ılgılenır zaten durumla o zamanda . hadi hayırlı gunler yazdık supporta gorelım bakalım ne zaman cevap verecekler geç yazılan her maıl bu benım aldıgım 48 saatlık sure zarfı sayesınde ısıme gelır bu saatten sonra .

6. Menetli

Menetli Guest

Selâm ,

Biz buradan hesabınızı kontrol edemiyoruz maalesef.Hesabınızın incelenmesi için Destek Ekibimize mesaj atmanız gerekmektedir.Destek ekibimiz size en kısa sürede cevap dönecektir.

Saygılarımla.

7. Bigpatron

Bigpatron Team Leader Team Seafight

Selam

Iptal oldu ise ödemeniz bunun anlamı, oyun öğesini aldığınız halde ücretinin şirkete ödenmemesidir. Bu genelde sistemin kullandığınız kartı reddetmesinden, bankanızın ödemeye onay vermemesi, kartınızda yeterli bakiye olmaması vs gibi sebeplerden kaynaklıdır.

Yani sizin belirttiğiniz gibi ödediğiniz bir meblağ olmuyor bu durumda, ödemiş olsanız zaten sistem size o iptal borcunu çıkartmaz.

Mesajınızda destek ekibine yazdığınızı belirtmişsiniz, lütfen destek ekibinden gelecek cevabı bekleyiniz, zira gizlilik açısından herkese açık platformda ödeme vs gibi konularda destek olmuyoruz.

Saygılar.

8. Hocam sen kontrol edemessinde en azından iletişime geçip işleme öncelik verdirebilirsin . Şu Konuda sadece yardımcı ol bi akıl ver madem bakalım 48 saat süre veriyorlar ve e maille destek ekibine ulasmak bi kaç iş gunu alıyor hadi bu admalar gormenı bunu 2 gun sonra dırek polise gittiler sornası ? :) yani bu sıkıntıdansa su konuda yapılabılecek bırsey varsa tek taraflı kendı adıma dusenı yapmaya calısıyorum burda sayın moderator .
    Ikıncısı odeme yap dıyorlar odeme yerınde yıne kredı kartı ıle odeme methodu bulunmamakta ve onun dısında kullanıslı hıc bır metod yok zaten 3 tane secenek var hediye kartı ıle odeme , paysafecard ile ödeme , bigpoint card ile ödeme bu kartların hıc bırıne sahıp degılım odemeyı acsınalr kredı kartına odeyım 300 doların pesıde degılım .
    Şu konuya bakmalarını solersen sevınırım en azından bıldıgım sey buna yetkın var bunu yapabılıyorsun !

9. Etkinlik yapmaktansa sadece ödeme yaparak alınan şeyleri satışa çıkarıyorsunuz son etkinlikten bu yana Bokor Kutuları,Ganimet keseleri,Koç ve İkizler haritaları bugünde İstisnai Uzatmalar satışa çıktı. Tamam oyun pay2win olabilir de bu kadar da belli etmeyin...

yiğido34** bunu beğendi.
  10. Geliştirmeler de yoldaymış etti 5

11. sonikaz

sonikaz User

Bokor her ay standart olarak çıkıyor.Genişletmelerse oyuna eklendikten sonra nadir olarak bu şekilde çıktı.Açıkçası gelen tüm paketler standart sayılabilir.

12. blackgo31

blackgo31 User

HurricaneyX arkadaşımız yeni etkinlik ne zaman başlar demek istemiş :)

13. sonikaz

sonikaz User

Forumda genel s.s.s kısmında tarihler var.Her sene hemen hemen aynı tarihlerde çıkıyor bakarsa anlıcaktır.:)

14. Noddegamra

Noddegamra Guest

Merhaba,

Oyunda yapılacak olan etkinlikler, satışa sunulacak çeşitli paketler merkez ekip tarafından belirlenmektedir. Bizlere bilgi geldiği zaman forumda duyurusu yapılmaktadır. Bokor kupası her ay yapılan, ay sonu çekilişi ile ödüller dağıtan bir sistemdir. Diğer paketler de belirli zamanlarda satışa sunulmaktadır. Etkinlikler ve diğer duyurulardan haberdar olabilmek için lütfen forumu takipte kalınız.

İyi oyunlar, iyi forumlar.

15. Başkan123

Başkan123 User

Merhabalar. Arkadaşlar paket satın almak istiyorum mobil ödeme yolu ile ama tüm herşeyi tamamladıktan sonra telefon numaranız kara listeye alınmıştır diye bir hata ile karşılaşıyorum ve bir numara aramamı istiyor açıkçası pek güvenemedim. Eskiden herhangi bir sorun olmadan paketi alabiliyordum nereden kaynaklanıyor acaba sorun bilen varmı ? Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

16. Satın alma sırasında oluşan bir hatadan dolayı bu durumla karşılaşmış olabilirsin yada birden fazla hesapta kullandığın için de olabilir BURADAN sorununu halledebilirsin iyi oyunlar iyi forumlar.

ArmageddoN bunu beğendi.
  17. ArmageddoN

ArmageddoN Guest

Merhaba @Başkan123 ,

Buradan kara liste hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Saygılarımla,
    İyi oyunlar, iyi forumlar.

*KOMODOR* bunu beğendi.
  18. kingSo

kingSo User

https://hizliresim.com/8YkWp7
    Yazıları çeviriden çevirttim ama bir şey anlamadım. Görsel olarak tanıyan varsa bu hatayı bilgilendirebilir mi ?

19. kingSo

kingSo User

Supporta bunun için mail atmıştım bazı diyaloglar sonucunda benden ikametgah , kimlik fotokopisi ve bazı bilgiler istedi hepsini 8 ocakta yolladım. 9 Ocakta "Ödeme mağazası değişikliği talebiniz alınmıştır. Lütfen bizden haber bekleyiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz." die dönüş yaptılar. 9 gündür beklemedeyim bu normal mi ?

Buradan sonuç alabilecek miyim yoksa boşuna mı bekliyorum ?

20. Hangı server burası acaba bırde turkıyeden oynuyorsanız TL cevırtseydınız daha rahat yapılırdı ıslemler

kingSo bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.