Zincir

Konusu 'Genel Sorular' forumundadır ve ALLAH-AŞKINA-ZİNCİR tarafından 29 Kasım 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Raporlarınıza yaldızlı şekilde ekleyin. Zincir temin edebileceğimiz bir paket istiyoruz.

2. Yağmacı karaborsasına zincir eklenmli taç veya yulongla satılsın ama eklensin gemimin topları full ancak zincirim olmadığı için güçsüz kişiler benden avantajlı konumda.Bu sorunu lütfen çözün yoksa birdahaki yağmacı karaborsasına kadar oyundan bir hayli uzaklaşacağız biz zinciri olmaynlar.

3. Çıldıracak hale geldim. Acil zincir temin edilebilecek yer lazım

4. iyi geceler elimizde hıc zıncır yok takas cıktı ve yapamıyoruz elimizdeki bu fırsatı kacırmak ıstemiyoruz admin ve oyun yoneticilerimiz ustlere iletirmisiniz aldıgımız paketler gercekten cok pahalı idi lutfen destek olun @Bigpatron @Star @Menetli

5. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Arkadaşlar lütfen aynı konuyu açıp durmayın önceki konulara bakın cevap aynı...

6. Yasir2358

Yasir2358 User

Bu paketler içerisinde satılan zincirlerin miktarı ve seviyesi kaç oluyordu bilgi sahibi kişiler söyleyebilir mi?
    Ayrıca karaborsa kapanmadan zincir paketi çıkarılırsa çok iyi olacaktır sayın yetkililer zira gemimim full olmasına rağmen zincire sahip balyoz toplu gemiler bile benimle aynı atış süresine sahip full olanlar karşısında zaten zincirsiz bir şansım yok , Lütfen bunu üst yetkililerinize iletin birçok güçlü gemiye sahip kişi bu durumdan dolayı oyundan soğumasın.

7. Kerim2311

Kerim2311 User

1000 tl paket aldık 40tllik zincir için bunları yaşamıyalım lütfen tolerans gösterilsin biz sadece zincir satın diyoruz çünkü çok farkediyor alt üst ediyor olmuyanları lütfen sv5 zincir çıksın veyahut kara cuma bitene kadar genişleşme paketleri seni seviyorum seafight bunu yapabilirsin :D

8. Star

Star Board Administrator Team Seafight

:( Raporlara ekledik.

9. selam kolay gelsin 400tllık paketler çıkmış zincir yok zincir çıkacak diye bi açıklama yok bi dunya para yatırıyoruz sanıyemız dünya kadar zincir yok bizde çıkmasını talep edıyoruz bu tür şeylerin bılgılendırılmesınıde ıstıyorum oyundan soğutmayın bizi hiç bir şey vaz geçilmez değildir lütfen bu konuyla ilgilenin saygılar.

10. Kerim2311

Kerim2311 User

11. yani o kadar paket cıkarın 1 tanesine zincir koymayın yuh yani daha ne diyelim

12. parazitin

parazitin User

çıkacağını sanmıyorum boşuna ümitlenmeyin sonraki paketler için fırsat oldu bu durum

13. Selam,

Şimdi arkadaş demiş ya çok para yatırıyorum, birsürü paket çekiyorum diye. Bende soruyorum zincir paketleri çıkmıştı zamanında neden almadınız ? Almak zorundamısınız ? tabiki hayır, fakat hemfikir olalım ki şirkette şuan çıkartmak zorunda değil. Fakat biz konuyu raporlarımıza ekledik zincir çıkması için. Umarım herşey istediğiniz gibi olur.

Saygılarımla.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 30 Kasım 2019
    baba34_foo ve crank-55 bunu beğendi.
  14. çanakkale

çanakkale User

Herkesin malumu zincir 5b ler çıktığı gibi atış süreleri acı vericiler ile 2 saniyenin altına düştü. son 3 aydır her paket çıktığında en büyüğünü 2 kere çekiyorum, keza kara cuma paketlerinin de tamamını aldım. Bu büyük paketlere neden hiç zincir koyulmadı ki acaba ? Biliyorum çok defa yazıldı foruma. Siz de artık aynı cevabı vermekten sıkıldınız. Sadece bugünün raporlarına da ekleyin durumun önemi merkez ekipçe anlaşılsın diye yazma gereği duydum. Kolay gelsin @Star

15. Tortuga07

Tortuga07 User

aga bu konunun altına belki yanlış olucak ama zincir 5.seviye 5b top sürelerine de mi etki ediyor acaba

•کëwøпτë• bunu beğendi.
  16. zincir nedir ya ?

17. -DESTAN-

-DESTAN- User

aynen kardeşim top doldurma süresini inanılmaz düşürüyor

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.