Yeter Artık !!!

Konusu 'Teknik Sorunlar' forumundadır ve Mühendis tarafından 20 Eylül 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Mühendis

Mühendis User

Şu oyunu el birliği ile okadar oynanamaz hale getirdinizki hergün oyuncu arkadaşları kaybediyorum bundan 10 sene önce serverlarda yer bulamazken bugun 10 kişi girmek için sıra bekliyoruz hergün etkinlik paket çıkaracağınıza adam akıllı şu oyunun alt yapısı yapın be artık oyundan soğudum sitem ediyorum ben bu oyuna sevdiğim için paralar harcıyorum oyunun bana yaptıgı işte bu https://prnt.sc/ukextj oyun açılmıyor yok etkinlik gelir reset atarlar sistem yarıda kalır hiç oyuncuyu düşüne yok sonra marifet miş gibi bir kod verirler 15 sandık anahtarı 100 k gülle ya bana kaybolan saatlerimi verin kardeşim ne yapıyım ben bunları oyunda çok açık bir şekilde savaş vs savaş olmaktan para vs paraya döndü

Tardigrad, Adanalı_01*TKB ve zirve17 bunu beğendi.
  2. aynen katılıyorum reset geleli 21 dk olmuş halen oyuna giremiyoruz baydınız artık yapamıyorsanız bırakın kardeşim bu işi bırakmazsınız çünkü nemalanıyorsunuz fakat oyunla alakalı yaptınız birşey yok

3. Her gün bir sürü yeni sorun ve asla hiçbiri çözülmüypr. Çözülmediği gibi rutin hale geliyor. Artık yeni rutin sorunumuz her sabah resetinden sonra 1 saat oyuna girememek :D

4. ÇERKES1

ÇERKES1 User

Habersiz gelen resette giden gülleleri bile geri vermiyorlar bu oyun yöneticilerinden birşey beklemek boşa . Oyunu yenilemeyi bırakıp düzeltme yapmaları lazım . Pazar sabahtan girip haftanın stresini atmaya çalışıp daha çok stres yaşıyoruz. Birde pazara gelmesi kötü oldu malum onlarında 1 gün tatilleri varmış.

5. gerçekten yeter 25 dk oyuna girmeye çalışıyom

İLKER-41[ŞTN] bunu beğendi.
  6. selam,
    sayın yetkili kardeşim reset attınız lakin başlatma düğmesine basmayı unutup,
    uyudunuz herhal de acilen oyuna bakılıp tekrardan reset atıp oyuna müdahale edilmesini istiyoruz oyun hala % 39 da takılı kaldı girilmiyor.
    37 dk dır herkez oyun oynamak için f5 atıp duruyor hadi da...başlatın

7. zühre34

zühre34 User

8. ~Goliath~

~Goliath~ User

Zaten uzun süredir oyunun altyapısı sıkıntılı , Sınav yapayım dersin oyun gider , savaş yaparsın oyun donar 10 dk gelmez , etkinlik yapayım dersin gemi bugda kalır hareket edemessin , pazardan item alayım dersin oyundan atar f5 çekersin dakika başı ....

Şurda zaman geçirelim stress atalım dediğimiz oyunda yeminle daha çok sinir stress oluyoruz , ve müşteri olarak bize düzgün bir açıklamada yapılmıyor yama ve altyapı çalışmaları olarak , sözüm kesinlikle burdaki admin arkadaşlara değil sonuçta onlar sadece bizlerin temsilcisi fakat şirketin programcı ve yazılımcıları diye geçinen o zatlar bu oyunun çürümesindeki en büyük suçlular size tavsiyem bigpointin teknik ekibini değiştirin çok ciddiyim iletin bunu yoksa bu oyunun sonu yakın ... Her hafta paralı karaborsa çıkarmasını biliyorlar onlarla ilgilendikleri kadar şu oyunla ilgilenseler bugün seafight bu rezil halde olmazdı 10 yıl önce başladığım oyunu bugün tanıyamıyorum bile ..

Son düzenlenen: 20 Eylül 2020
    karanlık_gemi bunu beğendi.
  9. dogu21

dogu21 User

+1

10. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam,

Bizim yapacak bir şeyimiz yok. Sorunları bildiriyoruz ve görevimizi yapıyoruz. Gerisi Almanya'da... Yani merkezde.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.