Yetenekler Nasıl Olmalı?

Konusu 'Yeni Korsan Öğreticileri' forumundadır ve ∂єηιz∂єкι_şєутαη tarafından 22 Haziran 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. deniz kurdu başlangıcı paketini satın al.

2. Denize giriş paketini aldım 14.90 tl ye başka bir paket daha mı var?

Denize Giriş Paketi şunları içerir:

25,000 Konfeti Cephanesi
    200,000 İnci
    8,000 Taç
    5000 Kristal
    7 günlük Miço
    7 günlük Cilalı Tüfek Ağzı
    7 günlük Usta Aleti
    2 Canavar Ustası Ganimet Kesesi
    2 İmparator'un ganimet kesesi
    250 Damask Çelik Zıpkın

3. Deniz Kurdu başlangıcı var. Acuk tuzlu 150 tl. Ama içinde 1.000.000 inci, 150.000 kristal, yanan hollandalı tasarımı 1.000.000 konfeti cephanesi ve daha niceleri var. Yeni başladıysan benim görüşüm bu paketi en az 1 kere alman şart. Çünkü 150.000 kristal kasmak zor iş. Başlangıç gemileri için. Para harcamanı istemem ama. Yeni başlayacaklar için oyunun gerçekleri bu.:)

4. Evet içeriği güzelmiş tabii fiyatı da ancak hesabım 13 yıllık olduğu için gözükmüyor sanırım bunun dışında bir şey var mı? Birde yolu nasıl yapmalıyım yetenekler kısmında hasarda doldurma süresini yaptım. Hızı fulledim. Nereye daha çok yoğunlaşayım?

5. gemiler & evcil hayvanlarda gözüküyor bu paketi alırsanız kristalle işiniz biter geri kalan az kalıyor onuda etkinlikte tamamlarsınız
    gerekli olanları yaptıkdan sonra kristal bol gelen etkinliklerde bol bol kasılıyor
    https://board-tr.seafight.com/threads/yetenek-agaci.83034/

Son düzenlenen: 22 Haziran 2022