Yetenek

Konusu 'Yeni Korsan Öğreticileri' forumundadır ve ^^NEW^^ tarafından 8 Şubat 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. ^^NEW^^

^^NEW^^ User

yeni başlayan birisi yeteneklerde hangi sıralamayla gitmelidir. Şuan sadece top yeri veriyorum ama kristal alacağım, onları ne şekilde devam ettirmeliyim?
    (forumda biraz bakındımda ogoun yolu vs tarzı şeyler diyordu eski bir sistem sanırım yardımcı olursanız sevinirim.)

2. Eğer yeni başladıysan ilk olarak hasar sayfasında süper salvo ve ekstra silahı fullemeni öneririm onun haricinde barut gücünüde maxlaman senin için iyi olacaktır.Savunma sayfasında ise hasar azalt,sağlıklı ve doyurucu,hızlı onarım'ı fullemen senin için ideal olucaktır.Ekonomi sayfası yeni başlamış birisi için pek gerekli değil bu yüzden ilk olarak hasar sayfası ve savunma sayfası bunları fulledikten veya çoğunu tamamladıktan sonra ekonomi sayfana geçmeni tavsiye ederim.Hasar sayfasında sırayla şu şekilde gitmeni tavsiye ederim.1)süper salvo 2)ekstra silah 3)barut gücü 4)karşı taaruz 5)kritik atış 6)menzil bulucu 7)güverte çılgınlıgı.Savunma sayfasında ise sıralama bana göre böyledir ; 1)Hasar azalt 2)Sağlıklı ve doyurucu 3)Hızlı onarım 4)Yakar top 5)Süper yapı 6)Vudu hızı 7)Roket geçirmez.Kısaca şunu diyebilirim hasar sayfası ve savunma sayfasını birlikte götürmeni tavsiye ederim.Ayrıca en önemli yetenekleri sırayla yazdım hasar sayfası ve savunma sayfasındaki ilk 3 yazdığım yetenekleri açman senin gelişimin için çok önemlidir.Umarım yardımcı olabilmişimdir.

^^NEW^^ bunu beğendi.
  3. ^^NEW^^

^^NEW^^ User

teşekkür ederim süper salvo için sanırım ele geçirme bonusunu 20 yapmam lazım doğru dimi? direk öbürüne geçemiyorum

4. Doğru değil 10 yapman gerekiyor.Güverte çılgınlığını10 yaptıktan sonra süper salvoya geçebilirsin.

^^NEW^^ bunu beğendi.