Yetenek Dizilimi Hakkında

Konusu 'Yeni Korsan Öğreticileri' forumundadır ve jokerrmurathan tarafından 23 Nisan 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. sizce yeteneklerimi nasil ilerletmeliyim 11k kristal var

2. Gerekli olanların hepsini fulle reis

3. Hasar sayfasında ilk olarak doldurma süresini fulle sonra top yuvası ve kara barut, savunma için hasar önleme ve darbe puanı en gerekli olanlardır başlangıç için

4. Kharon

Kharon User

Hasar sayfasından 110 yetenek açıp doldurma süresine kadar fulledikten sonra savunmaya geçmeni öneririm. Elinde kalan kristalin hepsini savunmaya vermen kasılırken daha çok işine yarayacaktır.

5. Usta peki bu savunmadaki kaçınmayı fulleyince 8.8 mi ne kaçınma veriyor.Bunu tek başına gemiye ve pete taş koymadan sadece yeteneklerden kaçınma yapmanın bi etkisi yok dimi tek başıma yeterli değil.

6. Kharon

Kharon User

8.8 Zaten çok küçük bir kaçınma sağlıyor fakat yetenekteki kaçınmanın eklenmesi gemi ve pet taşını desteklemek. Yani gemi ve pete taş eklemeden yeteneği açmanın pek bir mantığı yok. Ama kasılacaksan hasar önlemeyi fullemeni tavsiye ederim. Zaten kasıldıkça kristal alıp kaçınmayıda fulleyebilirsin. Gelişmek için bir süre pve takılman gerekiyor.

7. ya hasar önleme full usta da mesele gemi de ki kaçınma taşı 13 pette ki 15 yani bu toplam kaçınma 50-60 olmadan bi faydası yok dimi düşmandan aldığın hasar da

8. Kharon

Kharon User

Kaçınma ve hasar önlemede her değerin faydası illaki vardır. Tabi 50-60 kadar olmasada her değer sonuçta savunma sağlıyor. Yani yükseltebildiğin kadar yükseltmen gerekiyor. Çok küçük rakamlarda olsa illaki fark yaratıyor yaptığın yetenek boşuna değil.

9. Saolasın reis teşekkür ederim bi nebze de olsa rahatladı içim :)Peki usta şimdi benim pette top hasarı ile isabet var ikisi de vuruşu yükseltiyor kaçınma var birde top hasarınımı çıkartıp kaçınmayı koymalıyım

Son düzenlenen: 26 Nisan 2019
  10. Kharon

Kharon User

Top hasarını çıkartıp takmanı tavsiye ederim dostum. Kaçınması olan gemiler için isabet kullanmak daha mantıklı. Zaten top hasarı olarak %5 yada %6 top hasarı alabiliyorsun petten ama isabet olarak 20 seviye taş dahi olsa %15 isabet veriyor.

11. SEVKAT

SEVKAT User

kristal yetenek leri hepsi toplam kaç yetenek verebiliyoz
    sınır var mı
    bütün yeteneklei 50/50 yapabilirmiyiz acaba.

12. Evet kardesim 50 verebilirsin

13. Usta toplam 47 küsürlü bi kaçınma şansı yaptım gerçekten hiçbirsey farketmedi ama 65-70 küsürlü kaçınmalı gemilere bakıyorum yarı yarıya indiriyor atışları nerdeyse