Yenilikler Hakkında

Konusu 'Genel Sorular' forumundadır ve sfbluestar tarafından 21 Haziran 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. sfbluestar

sfbluestar User

Selamlar bir süredir oyuna ara vermiştim fakat geri döndüm de ne göreyim oyun artık hiç kimsetye tat tuz vermemeye başlamış.

Eskiden her gece ada savaşları veya alyans savaşları yapardık şimdi son 3 aydır tek bir ada veya alyans savaşı görmedim duymadım kimseninde sanırım niyeti yok

Eskiden her oyuncunun gücü belliydi her adanın kulenin canları vuruş güçleri makul seviyelerdeydi oyuncuların belli sayıda güverte ve top yeri vardı herkes yeteneğini konuştururdu herkes full + full olmak için çabalardı şimdi almış başını gidiyor ucu bucağı kalmamış çeşit çeşit toplar ,top seviyeleri ,kaleler ,kale seviyeleri falan filan almış başını gidiyor artık geriden gelenler de umutsuz olduğu için ileriye doğru pek bir mücadele yapma gereği duymuyor,Buna bir çare bulmak gerekmektedir.

Eğer seafight devamlılık arzusundayda bunun en büyük önceliği yeni gelenlere destek olması , eskiden ilk 5 level acemi korumalı hatta bir ara ilk beş harita korunaklı olmuştu, yeni başlayanlar orada kasılabiliyor ve gemisini belli seviyeye cıkartabiliyordu, Şimdi belli sayıda kısıtlı saatler için acemi koruması veren görevlerle bunu yapmaya çalışıyor buda doğru bir seçim olmamış,Yeni başlayan birisi için gelişmesi için yeterli imkan bırakılmamış, Ben şahsen artık hiçbir arkadaşıma bu oyunu tavsiye etmiyor edemiyorum,Çünkü 35 level birisi ile 5/10 level birisinin kasılma haritası (özel gün için) aynı buda yeni başlayanlara şans tanınmaması

oyunda bir mum ve kayıp aşk denen birkaç itemler var saolsun biz Türkler onlara bir anlam yüklemişiz (chatteki manası kına gecesi ) güçlü olanın tek amacı var zayıp olana veya rakip bayan oyunculara bu hareketleri yapıp kendini tatmin etmek ve rakibi aşşağılamak artık bunların oyundan kaldırılması gerekmektedir diye düşünüyorum amacı dışında kullanılmaya başlandı,oyuncuları ve özellikle bayanları bu oyundan soğutmaya başladı,çogu bayan bıraktı diye bilirim.Bayanlar oyunu bırakınca oyununda seviyesi sıfırlara indi.

Chate artık bir düzen gelmeli chat gemisi açıp millete ana avrat söven veya milletin fiziksel , ruhsal rahatsızları ile dalga geçen yada küfür etmese bile imalı yazan şahısların sadece chat gemşileri değil ana gemileride ıd yada ıp tam bilmiyorum tespit edilip sürssiz kapatılması gerekmektedir.

Bot kullanımı artık hiç kimse supporta şu bot kullanıyor bu bot kullanıyor dıye şikayet etmiyor etme gereği duymuyor çünkü verilen cevap aynı oyuncuların yapmış olduğu ihbarlar hiç bir şekilde dikkate alınmıyor, şikayet edilen gemiler hiçbir yetkili tarafından manuel olarak dahi incelenmiyor, seafight yetkililerine güven en alt seviyelerdedir.

Aslında aklımda daha bir sürü yazılması gereken var ama neyse

2. valla yazacak bir şey kalmamış , az kaldı bırakıcam bende . Saçma sapan bir oyun haline geldi gram zevk almıyorum artık

3. Selam,

1-) Alyans savaşları hakkında , savaş yapılan sunucular var. Sanırım sizin sunucunuzda yapılmıyor.
    2-) Oyun kendisini çok geliştirdi.(Kaleler,Toplar ve top seviyeleri,Yetenekler) Ama yeni oyuncular için bir fikriniz varsa bunu Fikir Havuzu ve Düşünceler forumunda bizimle paylaşın , rapor edeyim.
    3-) Kayıp aşk ve mum konusunda çok haklısınız. Fakat kayıp aşk , kayıp aşktır ve mum ise mumdur. Bu nesnelerin oyunda birer görevi vardır ve buna farklı anlamlar yüklemek çok anlamsızca ve yersizce bir harekettir. Ama bununlada ilgili bir yaptırım istiyorsanız , yine güzel bir dille özet halinde Fikir Havuzu ve Düşünceler forumuna yazınız.
    4-) Chat konusunda zaten küfür edildiğinde , Destek Ekibi hesapları inceleyip gerekeni yapıyor.
    5-) Herzaman söylediğimiz gibi, bot kullanımı cezaları merkez ekibimiz tarafından bot algılama sistemi çalıştırılarak , belirli aralıklarla
    otomatik olarak veriliyor.

Saygılarımla.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.