Yeni Yeteneklerin Özellikleri Hakkında

Konusu 'Yeni Korsan Öğreticileri' forumundadır ve TiryakiHasan tarafından 18 Eylül 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. yeni yetenekler ile birlikte kullanabilecegin 9 özellik eklenmiştir tabiri caizzse enerjileri %100 oldugunda parlar ve kullanıma acılır tıkladıktan sonra aktif edilir şuan sadece 8. seviyeye kadar geliyor seviye arttıkça özelliklerin değerleri artmaktadır. ilerde yetenekler ada basına 50 den yüz e cıkabilir bu yüzden doğru ve gerekli yetenek vermenizi tavsiye ederim

adalara verdiginiz yeteneklerden aldıgınız seviyeye göre bu özeliklerin değerleri artar

1-hasar sayfası
    a) Yaman Patlatıcı
    bu yetenek secildikten sonra rakip oyuncuyla carpıstıkca %0 dan %100 e artan bir deger kazandıktan sonra aktif edilir
    bir süreligine oyunculara daha fazla hasar vermenize neden olur
    adalara verdiginiz yeteneklerden aldıgınız seviyeye göre bu özel yetenek daha fazla vurur

b) Roket Gazabı
    bu yetenek secildikten npc ve oyuncuları batırdıkca %100 e kadar arttıktan sonra aktif edilir daha fazla roket hasarı ve doldurma süresi daha az

c) Atışa hazır
    bu yetenek secildikten sonra sistem gemilerini ve oyuncuları batırdıkca yüzdesi artar aktif edildikten sorna sadece sistem gemilerine ve kulelere daha fazla hasar verir

2-savunma sayfası
    a)cetin ceviz
    bu yetenek secildikten sonra hasar aldıkca % desi artar aktif edildiginde bu etkilere yakalanma sansınız düşer ve ufak bir yüzde hasar önleme kazanırsınız

b) yansıtma
    bu yetenek secildikten sonra düşman oyuncular sistem gemileri ve kuleler size vurdukca % desi artar aktif edildiginde bi süreligine daha az hasar alırsınız

c) vudu uğuru
    bu yetenek secildikten sonra hasar aldıkca %desi artar aktif edildiginde bir süreligine vurdugunuz kadarını yüzdesi daha fazla vudu puanı doldurursunuz

ekonomi sayfası
    a) kalamar
    bu yetenek secildikten sonra zıpkın ile canavar kestikce veya enkaz kestikce yüzdesi artar aktifi edildiginde bir süreligine yanlızca sizin oldugunuz bir mini haritaya ısınlar haritada zıpkın ile ufak canavarları keserek farklı miktarlarda ödül almanızı saglar ve bu süre icinde zıpkın hasarınızın yüzdesi artar

b)elit tehlike
    bu yetenek secildikten sonra elit gülle hardacıkca yüzdesi artar aktif edildiginde bir süreligine daha fazla elit puan kasmanızı saglar

c) el dorada
    bu yetenek secildikten sonra haritada normal sandık topladıkca yüzdesi artar aktif edildiginde kısa bir süreligine sizi özel bir haritaya ısınlar ve hızlı bir sekilde pırıltı ve sandık toplamalısınız bu harita da iken icerikler daha fazladır anahtar almadan girmeyin.

Unutmayın özellikleri degistirdiginiz zaman sıfırlanır ve yeniden baslarsınız seçerken iyi düşünün ve yeni özellikleri deneyip keyfini cıkarın

Son düzenlenen: 23 Eylül 2018
  2. yetkili arkadaşlar bir süreligine sabitlerler ise sevinirim

3. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam,

Faydalı paylaşımınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımla.

4. tamamı yanlış ama faydalı bir paylaşımmış .d

5. Ölüm_37

Ölüm_37 User

Doğrusunu bliyorsan sen yaz da öğrenelim kardeş. Ona buna laf sokmaya calışma

6. bazıları yanlış desen anlarımda tamamı nasıl yanlış ? anlat bakalım bilelim

7. selam global avrupa 7 de oynuyorum yani pve server 50 puanlık bir yetenek dağılımında yardımcı olabilecek var mı ? ben pve diye 50 puanı da hasar sayfasına verdim sanırım yanlış yaptım. yardımcı olabilecek varsa sevinirim.

8. _ђрφттεѓ_§к® Şimdi daha iyi anlıyorum bu cmlerin niye bu halde olduklarını iyi şutlamışlar seni gereksiz

9. canım benim sen şaşırmışın galiba

10. Menetli

Menetli Guest

Selam ,

Konu dışı tartışmaya girmeyiniz.

Saygılarımla.

11. yeteneklerde en üst sınır kaç

12. Ölüm_37

Ölüm_37 User

her bir adacık için 50, her bölme için 350 . Toplam 1050 yetenek.

13. şuan için 8 lvl

14. Ne biçim herifsin? Ergen ergen uslublar neyse değmessin boş beyin

15. zıpkın süresi kötü olmuş

Hero1 ve Toddles bunu beğendi.
  16. kes sesini sen kimsin ahaha

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.