Yeni Yetenek Sistemi

Konusu 'Yeni Korsan Öğreticileri' forumundadır ve ~Berat~5252 tarafından 17 Eylül 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. selam,
    Tüm yetenek seviyeleri icin 112500 kristal,2812500 inci ve 95000 taç istemektedir.
    yetenekler hakkında görüşlerinizi ve tavsiyelerinizi lütfen paylaşınız.
    Ayrıca ekranda görünen 3 adet yetenek özellikler dolunca 27 saniyeliğine üstüne tıklayarak kullanabilirsiniz .
    saygılarımla.

{zyxsel} ve -onur824- bunu beğendi.
  2. NePs

NePs User

kristali eksik söylediniz. 900/1050 yetenek var şuan gemide 168.000 kristal 100.000 taç 3m e yakın inci verdim

3. Bütün adaları max. yaptığınızda 363.750 kristal, 285 bin taç ve 8.4 milyon inci gitmektedir

{zyxsel} bunu beğendi.
  4. yanlisim için özür dilerim kodlar içinde ayrıca tesekkurler

{zyxsel} ve Oğuzhan[T•R] bunu beğendi.
  5. bu yetenekleri nasıl dizecez bi yazsanız lütfen ben çözemedim nasıl yapılacahını sıra sıra yazsanız ne nereye nekadar verilecek nasıl yapılıcak yardımlarınız için tşk ler

6. hasar ekonomi ve savunma bölümlerine ayri ayri mi 350 yetenek basilmakta yoksa hepsine birden toplam mi 350 yetenek basilmaktadir çünkü hasara bastigim yeteneği sifirlayip ekonomiye basamiyorum ?

Son düzenlenen: 19 Eylül 2018
  7. Ayrı ayrı 350 yetenek toplamda 1050 yetenek yapmak mümkün

8. Heps
    Hepsini fulliceksin eskisi gibi bir dagilim yok eger eksik mazemen varsa elindeki mazemeye gore en mantikli dizilimi yapman lazim cunku herkezde mazeme eksigi farkli..

9. ZaGoR-SÖK

ZaGoR-SÖK User

Sandık nahtarlarını çözemedim bilen biri bizi bir aydınlatırmı acaba? şimdiden teşekkür!

10. usta onu anladıkta. hızlı vurma, hasar, darbe önleme ve top yeri için yetenekleri kaç yapmamız lazım sınırsızmı oluyor anlamadımki bu olayı

***levent_048*** bunu beğendi.
  11. Star

Star Board Administrator Team Seafight

12. Sinirsiz olmuyo her yetenek 50 puan da max oluyor bi ust yetenege gecmek icin de 10 vermen lazim ,mesela şuan mazemen yoktur kritige 10 verirsin top yerlerine gidersin hasara veririrsin.yetenek sistem olarak ayni goruntu farkli.onu kendi stratejine mazemene gore ayarla kardesim eger isin icin cikamazsanda detayli bilgi veritsen ozelde geminle ilgili yine yardimci olurum.

13. Üzerine mouse gelince açıklamaya yazıyor olması lazım.
    Sandık açınca artış sağlıyor

14. ben bu yetenek günlerini kaçırdığım için reset token alamadım bir süredir oyunu oynamıyordum çünkü ve yeni yetenekleri dikkat etmeden verdim resetleme sistemi vardır diye düşünerek ama yanlış verdim ve reset tokenim yok ve harrow mu ne npc varmış ona da lvlim yetmiyor skilleri sıfırlama yine eskisi gibi kristal ya da inci üzerinden bari olsun şu an çok mağdur durumdayım bu durumdan yeteneklerimi çöpe attım gibi birşey

15. Yeni kodmu var bende alabilirmiyim.teşekkürler...

16. Ayrıca yetenek neyse de zamanla yapılır ancak oyunda bir sürü 2.seviye acı verici topa.100 inciye alınan kristal sahip oyuncu var tamam ben dediğim gibi oyuncuya bişey demiyorum oyuncu parayı basmış ve pazardan uygun almış yönetimin hatasından dolayı zararını biz çekiyoruz çünkü devamlı batıyoruz:) BP kasıyorlar bizse puan vermeye devam :)) peki bizim zararımız ne olacak bizede kod verilmesini istiyorum yani herkeze kod verilsin hiç olmazsa bizide memnun etsinler teşekkürler..

17. reset tokenların kod s
    res,n, n,ye kapatıyorsunuz ben onu anlamış değilim zaten bir yazılan kod bir daha yazılamıyor bu bir etkinlik değil ki etkinlikte kalsın kodu etkinlikle beraber de gitsin bir sistem değiştiriyorsunuz madem bştan aşağı bari insanlar sisteme alışsın yeni yeteneklerden herkes bi haber oyuna giriyor sonra veriyor yeteneklere bir bakıyor ki kötü vermiş değiştirme şansı yok ne yani amaç oyunu insanlara bıraktırmak mı kod denen şey bir kez kullanılabilen birşey kapatsanız da kapatmasanız da sadece 1 kez kullanabileceğiz ve sinir olduğum konu o kadar burada yazıyoruz dil döküyoruz bir zahmet bi söylenenleri kaale alın bir cevap yazın bir çözüm yolu sunun insanlara gerçekten ayıptır

18. support koymuşsunuz madem oyuna 3-5 gün oldu mesaj atalı ne bi cevap var ne birşey e-mailimde işe yaramıyacaksa niye oraya destek yazıyorsunuz ?? boşa elimizi yordugumuzla kalıyoruz

19. olumlu ya da olumsuz bir dönüş bari olur en azından support sisteminden