Yeni Yetenek Dizilimi

Konusu 'Yeni Korsan Öğreticileri' forumundadır ve TiryakiHasan tarafından 17 Eylül 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. [​IMG]

arkadaşlar yüzen kalenin hemen altında bulunan yeni '' yetenek'' sekmesini acın 3 tane secenek cıkcak karsınınıza hasar sayfasını acıktıtan sonra

1 nolu yerde gözüken yerden almak istediginiz miktarı secin
    +1
    +10
    +25
    tek seferde almanız gereken yetenek

2 nolu yerde capraz kılıcın yanındaki + işaretine basın

sayfayı en alta cektiğiniz zaman adaların üstündeki + işaretlerinden yetenek verebilirsiniz öncelikle yetenek vermeden önce yukarda sağ üstte
    +1
    +10
    +25
    yazan yerlere dikkat edin hangisi secili ise direk o miktarda yetenek verir
    1 vereyim derken +25 secenegi işaretli ise direk 25 yetenek verir gereksiz özelliklere sadece bir üst adaya cıkmak için istenilen miktarda vermeniz yeterlidir

burda gördügünüz gibi acmadıgım yetenekten üstüne geldigimde ne istedigini yazmaktadır bir önceki adadan 20 yetenek vermemi istiyor

1 adaya en fazla 50 yetenk veriliyor

3 farklı yetenek agacı mevcut her yeni yetenek agacında istenilenler sıfırdan baslıyor

Son düzenlenen: 17 Eylül 2018
    saltı bunu beğendi.
  2. betada dizmiştim ben her adaya 350 yetenek puanı veriliyor onlarıda daha sonra 50 puanlık adalara bölüyoruz en altan başlayıp yukarıya doğru dizmiştim orada taç kristal inci boldu ama şimdi işin rengi değişti

3. hazine sandıklarından gelenler nasıl yükselecek ?

4. saltı

saltı User

Arkadaş iyi bir konuya değinmiş yetenekleri verirken dikkatli olun 25 25verirseniz yazik olur geri alma da yok şuan zaten.

5. yetenek sıfırlama ne zaman gelecek

6. Büyük ihtimalle bir hata vermiştir ondan kilitlemişlerdir :)
    Yakında düzelir umarım