Yeni Yetenek Ağacı Hakkında

Konusu 'Genel Sorular' forumundadır ve **kartalgöz** tarafından 22 Ağustos 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

yeni yetenek sistemi

1. yeni yetenek geliş tarihi

oy sayısı 0
    0,0%
  2. yeni yetenek gereken kristal adet

oy sayısı 0
    0,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Madem yeni yetenek geliyor betayı açsınlar deniyelim

2. Selam,

Konu ile alakalı bir bilgi bulunmamakta. Böyle bir durum söz konusu olursa zaten duyurusu yapılır.

Saygılarımla.

3. yeni ağaç gelince bizim eski ağaca harcadığımız kristaller ne olacak?

4. büyük ihtimalle iade edilir boşa gitmez.

5. recvol

recvol User

kristaller geri iade olursa yeni yetenekte açacağımız yetenek mesale eskiden 3 krital vererek açtığımız yetenek burada 2 katı olarak açabiliriz herhalde (belli yere kadar inci belli bir yerden itibaren kristal ve daha yukarılarda taç isteyebilir )

6. Bigpatron

Bigpatron Team Leader Team Seafight

Harhangi bir değişiklik yapmazlar ise kristal bakımından eskisine göre daha az kristal isteniyor. Ama yine eskisine göre yenisinde ek olarak inci ve bir miktar taç istenmekte.

✭ζЄЯKЄŹ✭ bunu beğendi.
  7. Bigpatron

Bigpatron Team Leader Team Seafight

Kaleleri yeniledikleri zaman incileri iade yapmışlardı, bundada kristaller iade edilir herhalde, zira olması gereken bu.

✭ζЄЯKЄŹ✭ bunu beğendi.
  8. patron tamam da örneğin ben napayım 60 yeneteklik kristali harcayabileceğim başka yer yok, son 1 ayda 32binden fazla kristal aldım ben yetenek için bari iade olacaksa inci olsun da başka yerlerde de kullanabilelim.

9. Selam,

Bekleyip hep birlikte göreceğiz.

Saygılarımla.

10. mesut1438

mesut1438 User

Ben resimde +500% hasar diye birşey gördüm yani yüzde 500 hasar mı artacak yoksa başka birşey mi biraz ipucu verselerdi iyi olacakmış neyse bekleyelim bakalım ne olacak

11. Hyper-Cube

Hyper-Cube User

öyle birşey olursa herhalde artık tek yerim :D okadarda yapmazlar sanırım

12. Peki Nezaman çıkacak bu yetenek ağacı herhangi bir tarih var mı ?

13. ozican2525

ozican2525 User

Şu an için tarih bulunmamakta.Forumu takipte kalın elbet bir tarih vericeklerdir.Bunun yanında beta serverda denemek için açılıcaktır.

capkın, .[FIRAT]. ve ρѕм bunu beğendi.
  14. Selam,

Konu hakkında herhangi bir bilgimiz yok. Açıklama geldiğine göre hazırlanma aşamasındadır. Yakın olduğunu düşünüyorum.

Saygılarımla.

15. ZaGoR-SÖK

ZaGoR-SÖK User

arkadaş o yetenekleri tamamlayıncaya kadar göbeğimiz çatladı hakkımızı verin yeteneklerimiz en üst seviyede aynen koruyun sistemi değişecekse değişsin uğraştırmayın bizi ne gerek var takrar aherikayı tekrar keşfetlemeye

16. Selam,

Gelmeden bilemeyiz nasıl olacağını. Fakat fikir ve düşüncelerinizi BURAYA yazabilirsiniz.

Saygılarımla.

17. Yeni yetenek ağacı ne zaman gelecek.duyurusu yapıldı ama ne zaman geleceği yazmıyor

18. Yeni yetenek ağacı ne zaman atif olacagını kimse belmiyor. merakla bekliyoruz.

Hero1 bunu beğendi.
  19. Brutal28

Brutal28 User

Yeni Yetenek Ağacını Test Etmek için beta sunucu açılacak mı

20. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam,

Konu ile alakalı forumu takipte kalınız.

Saygılarımla.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.