Yeni Sunucu Eski Oyun

Konusu 'Fikir Havuzu ve Öneriler' forumundadır ve mberaterool tarafından 23 Haziran 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Eski seafight'ın yeni server ile geri gelmesini ister miydiniz ?

1. evet

70,0%
  2. hayır

30,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. merhabalar eski seafight oyuncusuyum. oyundan ayrılan cok arkadasım oldu. her sordugumda eski seafight degil artık gibi bir dönüş alıyorum. bende diyorum ki

yeni bir server kurulsun. 105 top geri gelsin. Elit güverteler geri gelsin. 15 25 35 55 lik toplar geri gelsin. mavi yeşil kırmızı haritamız olsun. level 20 ye kadar gelsin. kimsenin oyunu hiç olmasın. isteyen kendi serverlerinda devam etsin. sadece yeni bir server kurulup eskiyi geri getirmeleri. kısacası süreç eskiye dönsün yeniye doğru ilerlesin bu süreç bile kafadan 10 sene atar. birçok kişi geri gelir diye eski günlerin hatrına diye düşünüyorum.

ṩüᾗʛü58☾☆™ bunu beğendi.
  2. Sekiro™

Sekiro™ User

güzel bir düşünce özellikle kimsenin oyunu hiç olmasını kelimesine katılıyorum ama insan psikolojisi basit şekilde düşünecek olursak kimse rakibine 500k vuruş, 2000 hız, 1.5 saniye atış süresi gibi değerleri gördükten sonra o serverde rakibe 10k atış, 400 hız, 5 saniye atış süresi ile oynamaya tahammül edebileceğini sanmıyorum. evet başta neymiş nasıl bir şeymiş diye çok ilgi olabilir ama sürdürülebilir olduğunu düşünmüyorum.

ṩüᾗʛü58☾☆™ bunu beğendi.
  3. Daha önce açıldı önerildi olumsuz bulundu.

4. 750 k inci 600 tl pazar günü çek 3 katı gelsin gemi direk full (mavi toplar da sadece pazar çıkardı) daha da inci alman gerekmez ha hırs yaparsın harita çıkaracam diye yada güllem çok olsun diye o zaman çekersin ama şu an orta halli gemiler 1 yağmacıda o parayı harcıyor sence oyun böyle sv getirir mi

5. mks705

mks705 User

kardeşim şöyle düşün önceleri küçük bir işletmen vardı ve şahinin vardı sonra işleri büyüttün büyük işletmeler ve mercedes s600'ün oldu eski günleri yad ederken şu mercedesi ve işletmeyi geride bırakayım yeniden küçük işletmeye ve şahine döneyim dermisin ? heh işte tam olarak senin istediğin böyle bir şey. ilk başta giren çıkan çok olur . darkorbitin pvp serverlerinde olduğu gibi. ama bir zaman sonra pvpyi kuranlar bile oyuna girmedi buda aynı o işe döner . ve seafigt asla ama asla yumurtlayan tavuğu kesmez. selametle

6. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam,

Böyle bir şeyin olmayacağını, iletsek bile kabul edileceğini düşünmüyorum.

Saygılar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.