Öneri Yeni PvP Server

Konusu 'Fikir Havuzu ve Öneriler' forumundadır ve NewPlayer tarafından 12 Şubat 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. NewPlayer

NewPlayer User

PVE server açıldı ama yeni bir PVP server bekliyorduk onun ertesinde america pve açıldı
    2 tane pve açıldı en azından bi tanesi pvp olabilirdi çünkü bu oyunu pve oynamak istemeyenlerde var seçim hakkımız olması gerek 5 senelik belkide 10 senelik sunucularda başlamak mantıklı değil onlara yetişmemiz için herhalde bi 15 sene geçmese gerekiyor

Yeni bir tane PVP server oyuna tat katacaktır ve maddi gelir olarak +sı olacaktır
    örneğin metin2 gibi sunucu düzeyindeki oyunları baz alırsak senede 2 tane server açıyorlar tamam onun oyuncusu fazla olabilir ama oyuncu arttırmak ve para kazanmak ise seafight amacı bunu gerçekleştirmesi gerek 4 senede bir sunucu açmak mantıksız değil yani birçok arkadaşım pvp açılırsa başlıyacağını söylüyor
    bu düşünceler üstlere iletirlirse mantıklı karşılanacağını düşünüyorum
    iyi forumlar

Pianoblack, Gonya1 ve Yasir2358 bunu beğendi.
  2. Gonya1

Gonya1 User

3. ^^NEW^^

^^NEW^^ User

aynen öyle 10 gündür falan hiç durmadan oynuyorum az da olsa parada attım ama fark kapanması imkansız gibi adamlar gelip 200k vurup vurup duruyor tek yemekten bıktım :D

4. ^^NEW^^

^^NEW^^ User

yazıyı yazarken yine tek yemişim specter diye biri tarafından :D

kara12 bunu beğendi.
  5. Arkadaşlar emin olun seafight da karar vericilerde kendi ceplerine çok daha fazla para girmesini bekliyorlar ve yaptıkları adımlara biz oyuncular olarak anlam veremiyor olsakta onlar yaptıklarından eminler.

Pirate Storm diye bigpointin yine bu oyuna benzer mekaniklere sahip bir oyunu var yine deniz savaşı gemisi (bana kalırsa daha gelişmiş graifkler). O oyunda davet linkiyle yeni hesaplar açıp belli bir düzeye getirdiğimizde davet linkinin olduğu hesaba bir harita geliyordu ve o haritadan oyunu en güçlü topundan 5 tane veriyordu (5 hesap için bir haritada olabilir tam hatırlamıyorum). Bu sayede ennn güçlü gemide bile 170 top olduğunu düşünürseniz güçlü olmanız bir ay, bir ay da malzeme ve güçlü tasarım gemisi almanızı hesaba katarsak ortalama 2-3 ay içerisinde en güçlü gemilerden birisine sahip oluyordunuz. Bunu bilen türkler ve yabancılar bu şekilde gemilerini fullediler ve şuan oyunda günde bir tane adam bulamıyoruz. Oyunda açık ve buglarla dolu fakat oynayan türk sayısı koca oyunda 10 15 kişi anca vardır belki yoktur bile. Darkorbitteki level kasma sistemine sahip olan oyunda 3. parti yazılımlarda mevcut olmasına rağmen azalan ödül sistemi yerine kestiğiniz gemilerden gelen inciler belli bir saatten sonra daha az gelmeye başlıyor bu sayede ortalama bir oyun süresiyle maksimum performansı elde edebiliyorsunuz. Şimdi bunu bildiğim için buraya bunu yazabilme şansına sahip oldum ve bigpoint tarayıcı tabanlı oyunlar konusunda bir çok farklı alanda oyunlara sahip bir şirket. Her oyun içinde farklı bir vizyona sahipler. Bu oyunun yıllar öncesinde (o zamanlar 20 leveller vardı) 50 levele kadar tasarlandığı fakat yeni levellerin şirketin o sıra el değiştirdiğinden dolayı gelmediğini belirtmişlerdi. 6-7 Ay önceki etkinliklere bakıyorumda 35 level yazıyorken şimdi 45 level olmuş durumda yaza doğru da 50 levelin geleceğini düşünüyorum. (Evet bu bize biraz daha fazla tp görevide olacaktır).

Konuya farklı bir açıdan yaklaşmak istedim eğer yöneticiler pvp serverinin karlı olacağını düşünüyorsa pve lerden önce açarlardı fakat savaşan insan sayısı farm yapan insan sayısının yanına bile yaklaştığını düşünmediğim için pve serverinden 2 tane pvp serverinden 1 tane bile açılmadığını kanaatindeyim. Zaten şuanki serverları ayakta tutan savaşan oyuncuları bir servera toplayıp orada bir tarafı güçlü bir tarafı güçsüz yapmaktansa farklı serverları ayakta tutmak çok daha karlı olduğu düşüncesindeyim.

6. ersay

ersay User

7. ZİRON

ZİRON User

açılırsa eğlenceli olur

8. ZoR0

ZoR0 User

zor pvp pve ne açılırsa açılsın madii olarak bazı oyuncular geri kalır mantık yok,ben yetişeceğim diyorsan yetişirsin parana göre,eğer ben para harcamam yada az harcarım oynarım diyosan para harcayıp oynayana zaten yetişmen yok,onun için boşşş yapma,her türlü yetişirsin para lazım kardeşşş.

9. yumi

yumi User

sunucu birleştirme düşünülürken yeni bir sunucu açılma olasılığı çok az. ancak yeni bir konsept oluşturulabilirse belki.

10. yeni serverde aynı olur önemli olan zihniyetin değişmesi adam botta ki gemiyi önleyemiyorsa yeni serverdede o botlar olacak gereksiz adam botu 10 euro satıyor seafight ten çok para kazanıyor 1 aylığı belki o botu satanda seafighttir :)

MelihBaba08 bunu beğendi.
  11. Cengo

Cengo User

Oyundağın hiçbir çaktığın yok adamlarda 1 milyon savaş puanı var 50 milyon rütbe puanı istiyor gıldır gıcık baron rütbeyi topları zaten bedavaya dağıtıyorlar dağıtmasalar bile bu oyuna 15 20 bin yatıran adamlarız tek bildiğin boş konuşmak

12. ZoR0

ZoR0 User

yazdığımı okudun fakat ne anladın şaştım:D ,,,enayi bolluğu,,,boş konuşan sensin,ben gerçekleri yazdım,ben bu oyunu 2008 den beri oynadım,tr1,tr2,tr3,mega çok para harcadım bana maval anlatma,baron rütbe ne,ki ben altın armayla oynadım,yörüüüü boş yapmaya devam et.

13. ZoR0

ZoR0 User

parası olan harcar bana ne,sadece server bekleyip sıfırdan gemi yapıp birinci veya yukarılarda yer alacam diye bekleyenlere diyorum,yetişirsin az daha zorla ama paçalarına don lastiği tak fazla zorlayacaksın çünki.