Yeni Oyuncu

Konusu 'Yeni Korsan Öğreticileri' forumundadır ve Efsane_Texaslı tarafından 27 Ocak 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Arkadaşlar merhaba;

yaklaşık 10 yıl önce Tr2 serverında oynuyordum. efsane korsan ölümcülkorsan zamanı diyeyim yada D-H filosunun hükmettiği yıllarda. Sırasıyla içersinde buşunduğum filolarda S@T - VıP filoları oldu. Nick name Efsane_Texasli idi.

Geçen gün reklamlarda karşıma çıkınca yeniden girmek istedim. Eski günlerimi özledim ve yeniden başladım. İlk başta ne yapmamı önerirsiniz. Oyunun eski tadı olmadığı çok aşikar lakin oynayan kitlede çok duyarsız olmuş. Yardımcı olabilecek bir allahın kulu yok resmen. Neyse şidmdiden yorumlarınız için
    TEŞEKKÜRLER...
    eskiden kalan tayfa varsa buyursun sohbet edelim...

2. Yasir2358

Yasir2358 User

Geminin levelini kale durumunu bilmediğimden ilk amacın sezon görevleri olmalı.leveliniz düşükse 13 14 15. haritalarda Drakir hrell keserek inci kasabilirsiniz.26 Level ve üstüyseniz aslan yüreklide gayet iyi inci kasabilirsiniz.Kalelerden doldurma süresi hasar önleme top yeri tamirat hızı gibi gelişmenize yardımcı olacak slotları yükseltin ilk olarak yeteneklerde de aynı şekilde bunlar tamamlandıktan sonra pvp için gerekli slotlara geçin.Bunların dışında levelinizi kasıp sezona ağırlık verin.