YENİ LVL AÇILIYOR DOGRUMU?

Konusu 'Kullanıcı Köşesi' forumundadır ve *_*ИİL●APO*_* tarafından 6 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Prepair yourself Pirates, new maps are coming!
    There will be 8 new maps above the 17 – 20 maps. Also this means it will be new Pirate Levels as well. For the moment in plans to add 5 new levels, which means that max lvl will be 25lvl.
    This update we waited for a very long time.

2. Beylerbeyi

Beylerbeyi Guest

öyle bir durum söz konusu olduğunda sizlere duyurusu yapılacaktır

3. ADMİNİM YABANCILAR DUYURU YAPTI AKŞAM ÜZERİ DOGRULUK DERECESİ NEDİR ACABA HEPİMİZ MERAK EDİYORUZ:)

***_007JBond_*** bunu beğendi.
  4. hangi forum

5. bende pek inanmadım lwl lerin çıkması yeni sınıf çıkması demek :d

6. Barut66

Barut66 User

ÇIKACAK GENÇLER

7. -onur824-

-onur824- User

8. Bigpatron

Bigpatron Team Leader Team Seafight

Hangi yabancılar duyuru yaptı?

9. ruslar tabiki.. zemelıa admini bilirsiniz?

10. Bigpatron

Resmi olarak forumda mı yaptı yoksa TS'demi?

11. resmi degil efendim .. rus forumunada bakmadım.. ama ruslar ne derse hep dogru çıkıyor..ilk onlardan alıyoruz haberi baştan inanmıyoruz sonra bi bakıyoruz dogru çıkıyor:)

12. resmi değilse neden duyuru yaptı diyosun

13. bakın yazdım oraya ruslar şimdiye kadar ne dediyse hep dogru çıktı diye.. bende duyumumu burdan türk adminlere sordum !dogrumu degil mi diye?

14. Bigpatron

Doğruluk payı var evet ancak bu bir internal bilgidir ve resmi olmadıkça açıklanması yasaktır. Bilmiyorum o admin böyle internal bilgileri sizlere TSde verince kendini nasıl hissediyor. Herhalde bu tarz resmi olarak açıklanmayan bilgileri verince başı göğe eriyordur!

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.