Yeni Başladım Sorularım Var

Konusu 'Yeni Korsan Öğreticileri' forumundadır ve RedoniNN tarafından 3 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. RedoniNN

RedoniNN User

Merhaba
    *Şuanda 14 levelim. 20 level olup topları 5. seviye 30luk yapmayı planlıyorum. Bu toplar iş görür mü? ya da başka toplar mı kasmalıyım?

*Gemim çok yavaş şuan incili yelken ve 1. seviye dümencim var hızımı arttırmak için ne yapmalıyım?

*186 top yerim var barut, patlayan gülle ile 17k vuruyorum. bonus haritalar dışında buff alabileceğim hasarımı arttıracak bir şey var mı?

*ıskarmoz almak istiyorum sadece parayla mı satın alabilirim?

ekstra olarak nasıl gelişeceğim hakkında, neye öncelik vermem gerektiği hakkında aklınıza gelen bir şey varsa söylerseniz sevinirim

2. Merhaba,

Öncelikle top konusunda şunu önerebilirim, sezon görevlerini yaptıkça sana dünyayaran toplarını oluşturmak için parçalar veriyor. Görevleri olabildiğince yapıp dünyayaran toplarını biriktirmelisin.

Seviye 2 dümenci alabilmen mümkünse almanı öneririm. Ve bermuda yelken aldıktan sonra yelkenci almalısın ki battığında tekrardan yelken alman gerekmesin.

Iskarmozları paketler aracılığı ile satın alabilirsin.

Bence şu an önceliğin hasar olmalı(dünyayaran) o yüzden sezon görevlerine ağırlık vermen yararına olur.

Bunlar benim fikirlerim bu arada mantıksız veya yanlış düşünüyorsam başkaları düzeltsin lütfen.

3. Bence bermuda yelken ve yelkenciye inci harcamaman gerekiyor su asamada o incilere cokca ihtiyacin var elde edecegin hiz cok bir fark degil inan bana simdilik odaklanman gereken daha kaliteli toplarla gemini donatmak ve mumkun oldugunca yetenek ve kaleleri acman mutlaka yapman gereken bazi kaleler ve yetenekler var forumu incelersen bulabilirsin burada kalabalik olusturmamak adina yazmayayim ve son olarak seviye 14 um ve 20 ye gelmek isitoyrum demissin sana tavsiyem uzunca bi sure 15 ten yukari cikmaman ve isik tilsiminda inci kasman, dumenci topcu vudu rahibi vs gibi kalici sekilde geminde duran murettabati ise arkadasin dedigi gibi almani tavsiye ederim ama onemli husus burada belli sarta bagli kalmadan kalici olarak alinan murettabati ve tabiki ekonomik olarak mantikli gelen murettabati tercih etmen

4. sunu da unutmadan ekleyeyim su asamada oyuk gulle ile vurusunu arttirmaya odaklanman lazim yani daha fazla sayida ve esktra hasar veren yetenekler ve kalelere odaklanman cunku isikta altinli gulle atip karsiliginda inci almaya calisacaksin

5. Kanka öncelikle çok iyi zamanda başlamışsın oyuna. Oyun bu aralar performans açısından kötü. Örnek vereyim, Aslan haritasına giriyorum 1 tılsım gidiyor. Oyuna aniden açıklanma yapılmadan reset geliyor. Bu Türk support veya adminlerle alakalı değil. Oyun öyle saçmaladı ki artık. Oyun oynayamıyoruz. Sana da tavsiyem oyuna başlama. Her yerden engelle bu oyun pişmanlık :D Ama sen dersen ben oyun donmasına rağmen oynayacağım. Sahne senin kanka :)

6. Yol yakınken oyunu bırakmanı tavsiye ederim. Bir süre sonra antidepresana başlatıyor çünkü.

7. mr.gold**

mr.gold** User

oyunda hersey paraya odakli bunu bilmen gerekir.Senin gelismek icin baslangic paketlerinden alman lazim 1 tane. o da 150 tl sanirim (flying dutchman veren,150 bin kristal vb..) Hatta ondan once sezona odaklanip alabildigince dunya yaran topu alman gerek. 50 lik toptur, o dur budur malesef bos is.. Aci vericiler hikaye oldu binlerce lira masraflar 1 senede bosa gitti.. Kisacasi sen tam toparlanacaksin oyunda yeni birsey cikartip sendekileri degersiz yapacaklar hem paran hem emegin yanacak.

Biz niye oynuyoruz? Gemimiz var, emegimiz var arada takiliyoruz olay bu.. Mesela ben para verseler yeniden baslamam :D Simdiye kadar para,zaman ve emek verigimizle takiliyoruz anlayacagin.

Bu aralar oyuna bile girilmyor, bak giremedigime burada yorum yaziyorum sen anla olayi haha

8. Haklisin, ama resmen kolelikten zevk aliyoz, sagina soluna don bir bak millet resmen kole gibi etkinlik npc lerini kesiyor, durup dusunmeden.d