Yavru Akkoro Sistem Gemisi

Konusu 'Genel Sorular' forumundadır ve ]LooPuS[ tarafından 6 Temmuz 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ]LooPuS[

]LooPuS[ User

Merhaba , 12. seviyeden 13. seviyeye atlamak için yavru akkoro isimli npc ye 200k hasar vermemi istiyor..Forumda biraz dolandım nedir bu npc diye bütün haritalarda bulunuyormuş ama ben 12. seviyeye kadar bütün haritaları dolastıgım halde hiç bulamadım..Chat bende hiç açılmıyor 2-3 seneden beri bu yüzden chat ten de yardım alamıyorum..Bu npc yi nasıl bulabilirim , ne sıklıkla düşüyor haritaya , eğer bir haritaya düşerse üstte gözüküyor mu ? Bütün haritaları dolaştığım halde bulamadım o yüzden buraya yazdım..

2. Noddegamra

Noddegamra Guest

Merhaba,

Yavru akkoro sistem gemisini 1 haritasında bulabilirsiniz. Bu sistem gemisi batırıldığı zaman ortalama 15 / 20 dakika içerisinde tekrardan haritada ortaya çıkmaktadır. 1 haritasında dolaşarak bulabilirsiniz. Ayrıca yavru akkoro sistem gemisi 1 haritasında ve 28/1 haritasında bulunur.

İyi oyunlar, iyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.