Yaratığa Giden Yol Etkinliği Genel Bilgi ve SSS

Konusu 'Etkinlik SSS' forumundadır ve Bigpatron tarafından 17 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. Bigpatron

  Bigpatron Team Leader Team Seafight

  Etkinlik

  İlk göreviniz Amiraller ortaya çıkıncaya kadar NPC'leri öldürmek.
  Sonra amiralleri öldürerek "Eflatun'un Sikkelerini" toplayın ve her gün "Solon'un Sikkelerini" toplama görevlerini kabul edin.

  Burada kazandığınız Sikkeleri yaklaşan tehlikelerde (Boss Haritalarında) size yardım edecek yardımcıları kiralamakta kullanabilirsiniz.

  Boss haritalarını tamamladığınızda Grup Haritasına girmek için kullanabileceğiniz "Sihirli Amblemleri" alacaksınız.

  Bir günlük bir de genel sıralama bulunmakta ve sıralamadaki yerinize ve konumunuza göre "Alev Fırtınası" ve "Işık Yayan Ruh" ödülleri dağıtılmaktadır.

  Karaborsada Gemi Tasarımları (Telemachos, Infernos, Heimdall) sunuluyor.

  Farklı haritalardaki NPC'ler farklı zayıflıklara sahip ve farklı türlerde cephanelere karşı savunmasız.

  Yeni Özellikler
  · Grup Bulucu – Grup Haritası
  · Yardımcı NPC – Boss haritası

  Grup Bulucu
  Grup haritası zor, bu yüzden hiçbir korsan tek başına gitmemeli. İşte bu nedenle "Grup Bulucuyu" tasarladık.

  Burada (rastgele) diğer oyuncularla takım oluşturabilir veya tehlikeyle yüzleşmek için mevcut bir gruba katılabilirsiniz.

  Grup dahilindeki tüm üyeler üç rolden birini seçmeli ve rollerini seçtiklerinde kendilerine özel bonuslar veren özel AMS kutularını alacaklar.

  Bu roller şunlardır:
  · Hasar Verici: Bu rol, en yüksek hasar verme potansiyeline sahiptir. En güçlüsü olmasa da, tüm roller arasında en fazla hasarı verendir.

  · Tank: Bu görevdeki bir korsan çok miktarda hasarı kaldırabilir ve görevi, kısa bir ateş yağmuru altında çok hasarı kaldırabilmesi sayesinde düşmanın kendisine odaklanmasını sağlamak olsa da bir tank nadiren tek başına bir boss'u da öldürebilmektedir.

  · Şifacı: Şifacının amacı arkadaşlarının canlı kalmasını sağlamaktır. Çok hasar veremez ve ağır bir top yağmuruna dayanamaz, ama takım üyelerinin zafere ulaşmak için yeterince uzun süre suyun üstünde kalmasını sağlayabilir.

  Haritaya girmek için Güvenli Limanda NPC'yi kontrol etmelisiniz. Haritaya girmek için yeterli Ambleminiz olduğu takdirde arkadaşlarınızdan size katılmasını isteyebilir ("Davet Edebilir") ya da bekleyen diğer rastgele oyuncularla oynamak için kuyruğa girebilirsiniz. Sistem, ihtiyaç duyulan roller bakımından iyi dengeye sahip bir grubun oluşturulmasını sağlayacaktır.

  Ayrıca kısmen tamamlanmış bir grup halinde de kuyruğa girerek kalan yerlerin uygun (yani açık) rolleri seçmiş oyuncular tarafından doldurulmasını sağlayabilirsiniz.

  Notlar
  · Görev, seçildikten sonra kuyruktayken değiştirilemez.
  · Her oyuncu, önceden bir grupta olması ya da tek başına katılması fark etmeksizin giriş ücreti ödemek zorundadır.

  Bir Yardımcı Kiralayın
  Boss haritalarında yardıma mı ihtiyaç duyuyorsunuz? Neden bir yardımcıyı işe almıyorsunuz?
  Karşılaşacağınız tehlikeye bağlı olarak yanınızda yer alarak sizi iyileştirecek ve/veya düşmanlarınıza hasar verecek bazı NPC yardımcılarını işe alabilir, ya da kendi başınıza şansınızı deneyebilirsiniz.

  Şu iki tür yardımcı sunuluyor: Solon'un Sikkelerini kabul edenler ve Eflatun'un Sikkelerini kabul edenler. Asıl tehdide (örn. Boss Haritasına) bağlı olarak bir ya da iki uzmanlaşmış yardımcıyı görevlendirebilirsiniz. Ödeme için Eflatun'un Sikkelerini kabul eden yardımcılar genelde daha güçlü ve daha çok yönlü yeteneklere sahiptir.

  Notlar
  · Yardımcılar olmaksızın meydan okumayı tercih ederseniz ve tanımlanmış sürelerde görevleri tamamlarsanız hem en iyi ödülü ("Mükemmel Sonuç") kazanacak hem de sıralamalarda yerini alacaksınız.

  Boss Haritaları
  Haritanın adı Zayıf Noktalar Yardımcı Genel Özellikleri
  · Calypso haritası Kalp Kırıcı Cephane Yardımcı 1 = Şifacı, Yardımcı 2 = Destek
  · Gantril haritası Balkabağı Cephanesi Yardımcı 1 = Şifacı, Yardımcı 2 = Hasar Verici
  · Hildisvini Kar Cephanesi Yardımcı 1 = Tank, Yardımcı 2 = Destek

  Kullanılan diğer mekanikler
  · Amiral Mekanikleri
  · Günlük Görevler
  · Çok Oyunculu Mini Oyun
  · 3 Boss Haritası
  · 5 Etkinlik Cephanesi

  Etkinlik Başlangıcı : 18 Ağustos 2015 Lokal server saati ile 16:00
  Etkinlik Bitişi : 03 Eylül 2015 Lokal server saati ile 12:00
  Karaborsa Kapanış Tarihi: 06 Eylül Lokal server saat ile 23:59
  Etkinlik Ödemesi: 07 Eylül Lokal server saati ile 12:00
   
  Son düzenlenen: 18 Ağustos 2015
 2. Bigpatron

  Bigpatron Team Leader Team Seafight

  "Canavara Giden Yol" etkinliği şunları sunuyor:

  · Çok sayıda etkinlik boss'unun geri dönmesi
  · Farklı oyuncu rollerini içeren yeni grup haritası
  · Yeni grup bulma kuyruğu
  · Üç yeni tek oyunculu mini oyun
  · Tek oyunculu mini oyunlar için yardımcı gemi kiralama
  · Yeni etkinlik görevleri!
  · Karaborsada sunulan eski gemi tasarımları, pet'ler, buff'lar vb.

  Sorular ve Cevaplar


  Etkinlik ne zaman başlayacak ve sona erecek?

  Etkinlik 18 Ağustos günü öğlen sonra 16'da başlayacak ve 03 Eylül günü öğlen 12'de sona erecek. Karaborsa 6 Eylül günü saat 23:59'a kadar açık kalacak. Tüm saatler Yerel Sunucu Saatidir.

  Hangi cephane NPC'lere daha çok hasar veriyor?

  Patlayıcı cephane tüm etkinlik NPC'lerine ek hasar verir. Etkinlik boyunca Karaborsadan satın alınabilir. Ayrıca bazı türlerdeki cephaneler, hangi mini oyunda oynadığına veya grup haritasında bulunup bulunmadığına bağlı olarak ek hasara yol açacaktır. Hangi türlerde cephanenin daha çok hasar verdiği hakkında daha fazla bilgi SSS'nin ilgili kısmında sunulmaktadır.

  Tek oyunculu mini oyunlara nasıl katılacağım?

  Tek oyunculu mini oyunlara erişmek için etkinlik görevlerini tamamladığında ve etkinlik NPC'si Şahinden parça parça alabileceğin Antik Nişanlara ihtiyacın olacak. Goliath ile karşılaşıldığında ise en çok hasarı veren ya da son turu bitiren oyuncular Antik Nişanları alacak. Ayrıca gemi enkazlarından da Antik Nişanları çıkarabilirsin.

  Etkinlik NPC'leri olan Goliath, Şahin ve Amiral Smith tüm PvP haritalarında yer alıyor.

  Goliath'a sadece altın cephaneyle, Şahin ve Amiral Smith'e ise elit cephaneyle saldırabilirsin. Amiral Smith, yeterince Goliath ve Şahin batırıldıktan sonra deniz haritasında görünmeye başlayacak. En çok hasarı veren oyuncu ile son turu bitiren oyuncuya Amiral Smith tarafından Plato sikkesi verilecek. Diğer oyuncular, Plato sikkesi alabilmek için Amiral Smith'e en az %10 hasar vermiş olmalı.

  Yeterince Antik Nişanı topladıktan sonra mini oyunlara erişebilecek ve lanetli ruhlar ile sihirli amblemleri kazanmayı deneyebileceksin. Grup haritasına erişebilmek için bu sihirli amblemlere ihtiyacın var. Belirli bir mini oyunu ne kadar çok oynarsan o kadar çok nişan harcamış olursun. 23:59'da belirli bir mini oyun için gereken nişan sayısı sıfırlanacak.

  Tek oyunculu mini oyunda seni neler bekliyor?

  Yeterince Antik Nişanı topladıktan sonra Güvenli Limanlardan birinde Norton Maxwell'i bularak seçtiğin oyunu oynayabilirsin. Her biri eğitim sürümü ve normal sürüm halinde sunulan üç mini oyun var.

  Eğitim

  Eğitim sürümü pratik kazandırma amacıyla hazırlanmıştır ve oynanması için nişan gerektirmemektedir. Ancak mini oyunun bu sürümünde hiçbir ödül de alamayacaksın.

  Normal

  Antik Nişanlarla mini oyunun normal sürümüne erişebilirsin. Ruhları toplamak için "idare eder", "üstün" veya "mükemmel" sonuçlarından birine ulaşmalısın. Mini oyunlardaki nihai sonuçların ne kadar iyi olursa o kadar çok lanetli ruh kazanırsın. "Mükemmel" turlarla sıralamaya bile girebilirsin.

  Üç yeni tek oyunculu mini oyun şunlardan oluşuyor:


  Ogygia (Calypso)

  Bu oyunu seçtiğin anda Ogygia haritasına götürüleceksin.

  Bu oyunda Sirenler ile Calypso zorlu bir mücadeleye girişiyor. Buradaki amaç gemi filonu kullanarak Siren'i desteklemek ve Calypso'yu yok etmek. UYARI! Bir Siren yenilirse sen de mini oyunu kaybetmiş olursun ve ödül alamadan normal deniz haritasına geri gönderilirsin! Calypso'nun etrafında dört ahtapot kolu bulunmakta ve bu kollar, Calypso'ya verdiğin hasarı önemli oranda azaltan savunma bölgeleri oluşturmaktadır. Ahtapot kolları uysal değil, yani saldırı menzillerine girdiğin anda sana saldıracaklar.

  Bir süre sonra Sirenler, Undine adında küçük bir yardımcıyı çağıracak. Undine, ahtapot kollarına yaklaştığında onlara yoğun hasar verebilen bir hasar bölgesiyle çevrili. Undine ara ara belirecek ve kaybolacak. Tüm ahtapot kollarını en kısa sürede batırmak için Undine'i en iyi nasıl kullanabileceğine dikkat etmelisin.
  Bu mini haritada Kalp Kırıcı Cephaneyi kullanarak düşman NPC'lere daha çok hasar verirsin.

  Tüm ahtapot kolları batırıldıktan sonra Calypso bir kez daha saldıracak.
  Bu mini oyun tabii ki kiralanan yardımcı gemilerin yardımıyla tamamlanabilir.

  Burada iki seçenek sunuluyor:

  İki yardımcı gemiden yardım alınır: (Plato'nun sikkeleri)

  1. yardımcı gemi Sirenleri iyileştirir
  2. yardımcı gemi isabet olasılığını artırma desteği sağlar

  Bir yardımcı gemiden yardım alınır: (Solon'un sikkeleri)

  1. yardımcı gemi Sirenleri iyileştirir


  Gantril'in İni (Gantril)

  Bu oyunu seçtiğin anda Gantril'in İni haritasına götürüleceksin.
  Bu mini oyunda kötü nam salmış boss Gantril ile bir kez daha karşılaşacaksın. Buradaki amaç Gantril'i batırmak. Gantril, yüzeye çıktıktan sonra yardımcısı Embla'yı çağırır.

  Bir süre sonra Embla başka bir küçük Embla'yı ortaya çıkarır, sonra arka arkaya başkalarını çıkarmaya devam eder ve hepsi birlikte bir savunma bölgesi oluşturur.
  Ortaya çıkan Emblaları en kısa sürede batırmalısın. Gantril arada bir dalacak ve tekrar çıkacaktır.

  Bu mini haritada Balkabağı Cephaneyi kullanarak tüm düşman NPC'lere daha çok hasar verirsin.

  Bu mini oyun tabii ki kiralanan yardımcı gemilerin yardımıyla tamamlanabilir.
  Burada iki seçenek sunuluyor:

  Plato'nun sikkeleriyle kiralanabilen yardımcı gemiler:

  1 ve 2. yardımcı geminin tuzaklardan kurtarılması gerekir
  1. yardımcı gemi tüm Emblaları anında batırır.
  2. yardımcı gemi sana ve 1. yardımcıya yardım eder.

  Solon'un sikkeleriyle kiralanabilen yardımcı gemiler:
  1 ve 2. yardımcı geminin tuzaklardan kurtarılması gerekir.
  1. yardımcı gemi Emblaları batırmak için biraz daha çok süreye ihtiyaç duyar. Ayrıca zaman zaman ona yardım etmen gerekir.
  2. yardımcı geminin iyileştirme etkisi daha düşüktür

  NOT: Ne kadar çok yardımcı kiralarsan, bu durum nihai sonucu o kadar etkileyecek.


  Hildisvini'nin Buz Mağarası (Hildisvini)

  Bu oyunu seçtiğin anda Hildisvini'nin Buz Mağarası (Hildisvini) haritasına götürüleceksin.

  Bu mini oyunda kötü şöhretli Hildisvini ile bir kez daha karşılaşacaksın. Ancak bu kez üzerinde psikolojik oyunlar oynayarak kafanı karıştırmaya çalışacak. Haritaya girdiğin anda Hildisvini'yi haritanın ortasındaki bir elementsiz buz kütlesinde fark edeceksin.

  Hildisvini'ye yeterince hasar verirsen Hildisvini, rastgele bir elementin (rüzgar-sarı, su-mavi, toprak-yeşil, ateş-kırmızı) buz kütlesinde kendisine yer arayacak. Gözünü buzlu toz bulutunun üzerinde tutarak veya oyundaki sesleri takip ederek Hildisvini'nin hangi buz kütlesinde belireceğini bulacaksın.

  Sonra doğru sırayla ilgili elementlerin Bjorgold'larını batırmalısın. Bjorgold'lar hangi elementlere ait olduklarını sana gösterecek.

  Hildisvini bu küçük oyuna başlar başlamaz daha fazla saldıramayacaksın ve onun altında bu durumu sana bildiren bir bölge belirecek.

  Hildisvini, ayrıca "oyun modunda" olduğu sırada sersemletilemez (örneğin duman bombalarıyla). Bjorgold'ları yanlış sıra ile batırırsan Hildisvini sana saldıracak ve oyun yeniden başlayacak.

  Bjorgold'ları yanlış sıra ile batırırsan Hildisvini sana saldıracak ve oyun yeniden başlayacak. Saldırı aşamasında Hildisvini sana saldıracak. Belirli bir miktardaki darbe puanı sonrasında Hildisvini yeni bir oyun aşamasını başlatacak. Her aşamada oyuna yeni bir element eklenecek.

  Bu mini haritada Kar Cephanesini kullanarak tüm düşman NPC'lere daha çok hasar verirsin.

  Bu mini oyun tabii ki kiralanan yardımcı gemilerin yardımıyla tamamlanabilir.
  Burada iki seçenek sunuluyor:

  Solon'un sikkeleriyle kiralanabilen yardımcı gemi:

  Jörmungander sana Bjorgold'ların doğru sırasını gösterir ve onları yenmene yardım eder.

  Plato'nun sikkeleriyle kiralanabilen yardımcı gemiler:

  Jörmungander sana Bjorgold'ların doğru sırasını gösterir ve onları yenmene yardım eder.

  Hugin bir hasar önleme bölgesi oluşturur ve Jörmungander ile senin Hildisvini'ye saldırmanıza yardım eder.

  Not: Nihai sonuçlar seçtiğin yardımcı seçeneğine göre değişir.


  Grup haritası nedir ve nasıl çalışır?

  Grup haritasında takım çalışmasına ihtiyaç duyulur: Buradaki amaç boss Nesaia'yı yenmek için en az beş üyeli bir grup oluşturmaktır.
  Güvenli Limanda Norton Maxwell ile konuşarak grup haritasına ulaşabilirsin. Buradan, tüm grup üyeleri gereken koşulları karşıladığı takdirde mevcut grubunu kullanarak grup haritasına girebilirsin.

  Ayrıca tek başına kaydolarak grup bulma kuyruğunu kullanabilirsin. Kuyruğa kaydolan oyuncular otomatik olarak grup haritasına yönelik grupları oluşturur. Her oyuncu grupta bir rol üstlenir. Rol, bir grup özetinde her oyuncuya gösterilir.
  Rolleri kendiniz seçebilecek olsanız da aşağıdaki roller otomatik olarak dağıtılır:

  1 tank (savunmacı)
  1 şifacı
  3 oyuncu "hasar verici"

  Ayrıca iki tank ve bir şifacı da olabilir. Gereken oyuncudan daha fazla sayıda rol bulunmaktadır, bu yüzden en sevdiğin seçeneği seçebilirsin.
  Tek başına kaydolursan hangi rolü üstlenmek istediğini seçebilirsin.
  Grup haritası tamamlandıktan (Nesaia batırıldıktan) sonra her oyuncu aynı ödülleri kazanır.


  Bir gruba atandım ve şu anda boss grup haritasındayız. Nasıl ilerleyeceğiz?

  Amaç, grubun birlikte çalışarak boss Nesaia'yı bir takım halinde batırmasıdır.
  Burada dikkat merkezi "tank"tır ve tüm NPC'lerin dikkatini kendisine çekmeye çalışmalıdır. Böylece diğer tüm hücumcular NPC'leri kolayca yenebilecektir. Ama unutmayın: bir hücumcu ne kadar çok hasar verirse dikkati kendine çekme olasılığı o kadar artar.

  İyileştiriciler ise tankların yok edilmesini önlemeye çalışmalı, ama bu çok da kolay değil.

  Kim dikkat merkezi haline gelirse o oyuncu yoğun hasara maruz kalacak ve aynı zamanda Nesaia'nın oluşturduğu ek hasar veren hasar bölgesiyle başa çıkmak zorunda kalacaktır. Tankın "Aggro" bonusu bulunduğu için Nesaia'nın tüm dikkati daima tankın üzerinde tutulmalı.

  Nesaia, belirli zaman aralıklarıyla grup haritasına yumurtalar bırakır. Yumurtalara normal cephane ile saldırılmalıdır (zıpkınlarla saldırmayın). Yumurtaları yeterince hızlı batırırsanız bir yardımcı gemi belirerek Nesaia'ya saldırabilir.

  Yumurtalar yeterince hızlı batırılmazsa Kopartan Kaplumbağalar yumurtadan çıkarak aç bir şekilde şifacılara saldıracak.

  Yardımcı gemiler tüm Kopartan Kaplumbağalar yok edildikten sonra yumurtalara ateş edecek. Burada başka bir yardımcı gemi daha belirebilir.

  Grup haritasında Kabuk Kırıcı Cephaneyi kullanarak düşman NPC'lere daha çok hasar verirsiniz.

  Yardımcı gemiler belirli bir süre sonra kaybolur. Nesaia yenildiğinde grup haritası tamamlanmış olur. Bir oyuncu grup haritasından aşırı erken ayrıldığında yerine "yedek" oyuncu belirmez.


  Seafight denizlerinde beni başka neler bekliyor?

  Etkinlik boyunca tabii ki deniz haritasında bulman için bırakılmış etkinlik sandıkları ve gemi enkazları olacak. Sandıklarda kristal, kalp kırıcı cephane, Agwe tılsımları, kar cephanesi ve daha pek çok şey bulabileceksin! Ayrıca Solon'un sikkelerini de etkinlik sandıklarında bulabilirsin. Gemi enkazlarını batırırsan kristal, patlayıcı cephane, mücevher ve daha pek çok şey kazanacaksın! Enkazlar ve etkinlik sandıkları tüm PvP haritalarında bulunabilir.

  Bu etkinlik sırasında bir görevlendirici olacak mı?

  Evet, bu etkinlikteki görevlendirici Roger Flynt! Etkinlik boyunca tamamlaman gereken yedi özel görev bulunuyor. Tamamlanan her görev ödüllendiriliyor. Görevlendiriciler Güvenli Limanda seni bekliyor!

  Arka arkaya tamamlaman gereken altı görevden oluşan bir görev dizisi bulunuyor. Altıncı görev daha sonra her sekiz saatte bir tekrarlanabilir.

  Ayrıca günde bir kez tamamlayabileceğin başka bir görev daha var.


  Etkinlik sıralamasında hangi ödülleri kazanacağım?

  Etkinlikte dört sıralama bulunuyor: tek oyunculu mini oyunlar için üç adet günlük sıralama ve grup haritası için toplam etkinlik sıralaması. Mini oyunu veya grup haritasını en hızlı tamamlayan oyuncu kazanır.

  Günlük sıralamalar (tek oyunculu mini haritalar):

  Birincilik: 2 adet Alev Fırtınası topu, 75 adet Işık Yayan Ruh
  İkincilik - Beşincilik: 60 adet Işık Yayan Ruh
  Altıncılık - Onunculuk: 40 adet Işık Yayan Ruh
  Onbirincilik - Ellincilik: 30 adet Işık Yayan Ruh
  Ellibirincilik - Yüzüncülük: 15 adet Işık Yayan Ruh

  Ayrıca, ilk 100'de yer alan dokuz rastgele oyuncu iki adet alev fırtınası topu alacak.
  Genel etkinlik sıralaması (grup haritası):

  Birincilik - Beşincilik: 15 adet alev fırtınası topu
  Altıncılık - Onunculuk: 10 adet alev fırtınası topu
  Onbirincilik - Onbeşincilik: 5 adet alev fırtınası topu


  Hangi gemi tasarımları bulunuyor?

  Cehennem Ateşi

  Cilalı Yakut: +%11 top hasarı
  Kesik Granat: +%10 zıpkın hasarı
  Berrak Lapis Lazuli: +40.000 DP
  Katışık Safir: +20.000 VP
  Topaz: +48 hız bonusu


  Inferno

  Düz Yakut: +%12 top hasarı
  Kesik Granat: +%10 zıpkın hasarı
  Pırıltılı Lapis Lazuli: +65.000 DP
  Düzensiz Safir: +30.000 VP


  Heimdall

  Parlak Yakut: +%14 top hasarı
  Kesik Granat: +%10 zıpkın hasarı
  Parlak Lapis Lazuli: +70.000 DP
  Pırıltılı Aquamarine: +%13 hasar önleme


  Hangi petler bulunuyor?

  Undine

  +%5 isabet olasılığı bonusu
  +%10 kaçınma şansı bonusu


  Doombearer

  +%10 isabet olasılığı bonusu
  +%10 kaçınma şansı bonusu


  Habrok

  +%10 isabet olasılığı bonusu
  +25.000 DP


  Etkinliğin sonunda ne olacak?

  Etkinliğin sonunda lanetli ve ışık yayan ruhlar karşılığında oyun nesneleri alınabilecek. Daha ayrıntılı bilgiler etkinliğin sonuna doğru yayınlanacak. Etkinliğin sonunda nişanlar ve sikkeler silinecek.
   
  Son düzenlenen: 20 Ağustos 2015
 3. Bigpatron

  Bigpatron Team Leader Team Seafight

  Boss haritalarının nasıl yapılacağını anlayamayan oyuncular için videolar

  Gantril  Hildisvini "Kusursuz"  Calypso "Kusursuz"  Calypso "kabul edilebilir"

   
 4. Bigpatron

  Bigpatron Team Leader Team Seafight

  Etkinlik hakkında bazı merak edilen sorular.

  Bir oyurıncu gruptan ayrılınca antik nişanlara ne olur.
  Oyuncu gruptan ayrıldıktan sonra antik nişanınız kayboluyor şeklinde görünmektedir. Ancak hali hazırda hesabınızda çekildiği için yeniden antik nişan vermeden oyundan çıkmadığınız ve harita bitirilmediği sürece grup sıralamasına yeniden girebilirsiniz. Yani kısaca grup arayıcısını tekrardan açarak antik nişan kullanmadan yeni grup arayabilirsiniz.


  Oynadığım her boss haritası için ne kadar antik nişan gereklidir?

  1. Harita : 1
  2. Harita : 3
  3. Harita : 5
  4. Harita : 7
  5. Harita : 9
  6. Harita : 11
  7. Harita : 13
  8. Harita : 15
  9. Harita : 17
  10. Harita: 19 10 haritadan sonra oynayacağınız her harita +2 şeklinde artarak devam edecektir.  Boss haritasını bitirdim ama sıralamada ismim çıkmıyor?
  Boss haritasını bir yardımcı kullanarak ''Mükemmel'' derecede bitiremezseniz sıralamaya giremezsiniz.
   
 5. Bigpatron

  Bigpatron Team Leader Team Seafight

  Selam Korsanlar

  SSS kısmı Türkçe olarak güncellenmiştir.

  Seafight Ekibiniz.
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş