Yapımcıya Sorun

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Bigpatron tarafından 14 May 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Bigpatron

Bigpatron Team Leader Team Seafight

Selam Korsanlar

BURADA duyuruda belirttiğimiz şekilde sorularınız Almanca yada İnglizce olmalı. Ancak herkes bu dilleri konuşamamaktadır. Bu nedenle bahsi geçen dilleri konuşamıyorsanız miço hakkında sorularınızı bu konuya Türkçe olarak yazarsanız oyun yapımıcısına biz iletebiliriz.

Not: Sorular sadece miço hakkında olmalı aksi mesajlar dikkate alınmayacağı gibi yazan kişinin konuya birdaha yazma hakkı elinden alınacaktır.

Seafight Ekibiniz.

2. *HHC*

*HHC* User

Miçolar kaldırıldı iyi güzel hoş ta bu içinde miço bulunan paketler niçin hala durmakta ? ve millet bunu alıyor ? madem tamamen kaldırıldı niçin tüm gemilerden ve oyundan kalıcı olarak silinmedi de kısa bir süre de olsa para karşılığı satışa sunulup ayrıcalık gösteriliyor ??

3. ozican2525

ozican2525 User

Açılan duyuruda miçonun yetenek gibi bir şey ile tekrar dönmesinden bahsediliyor.Oyunculara gerçek para ile satılmadığı sürece ben bu düşünceleri destekleme taraftarıyım.Oyun içinde yapılan değişikliklerin artık para yerine biraz daha oyun süresi ile getirilmesi dileğiyle.

4. miço kalkacak ise eğer herkesten anyı anda silinsin ve satışta olmasın. yada para ile alınabilecek zamana kadar aynen eski yerinden inci ile alınabilsin. hiç yotkan para harcayamayacak oyunculara da imkan sağlansın

çAğRı ve *_*ИİL●APO*_* bunu beğendi.
  5. sayın bigpatron o zaman yapımcıya şunu soralım oyunu oynayan kişileri oyundan soğutmak içinmi miçoyu oyundan kaldırdılar bakın oyun alman şirketin elindeyken daha etkiliydi çinli ortaklar oyuna girdiğinden beri herşey paraya endeksli hale geldi benim diyeceklerim bu kadar saygılar.

6. Selamlar.. miçonun geri gelmesini istiyoruz..yoksa herkes oyunu bırakacak gerçekten bu hiç iyi olmadı:(gemiler vurmuyor herkes aglıyor.. napıcaz biz diyorlar ..ki öyle .. acil olarak bu konuya el atılmalı bence .. bp ne düşündü ne için böyle bi karar aldı anlamışta degilim ...MİÇO GERİ GELSİN LÜTFEN.

7. sagitta03

sagitta03 User

Sayin bigpatron,Micolar tamamen oyundan kaldirilacaktir diye duyuru yapildigi gun kaldirildi fakat yerine birsey gelecek mi gelmeyecek mi aciklanmadi..Iste biz bu konuda rahatsiz oluyoruz,neden hic haber verilmeden kafalarina eseni yapiyorlar?Bu top doldurma sureleri artik bu sekilde mi kalacak yoksa yerine baska mico benzeri birsey gelecek mi?Biz herseye para verecegiz bizi takan olmayacak,neyiz biz onlara gore bence bir bunu da sorun bizde bilelim?Bu durum nedir?Sanki seafight icin 100 programciya maas oduyorlar durumu varmis gibi resmen dolandiriliyoruz,yillardir oyunu stabilize edemediler..Kusuruma bakmayiniz,biraz konu disi da oldu..

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 15 May 2018
  8. Kaprissss

Kaprissss User

Bence miço geri gelmeli. gelmeyecekse yerine gelecek olan şey acil uygulanmalı . çünkü şuan gemiler vurmuyor.

*_*ИİL●APO*_* ve sedam44 bunu beğendi.
  9. Oyun korsan oyununuysa miçonun ne olduğunu bile bilmiyoruz , madem süreyle alakalı bir sorun var köle sistemi geri getirilebilir veya geçtik orayı dersenizde miçolar geri gelsin gelmiyorsa da parayla satmasinlar

*_*ИİL●APO*_* bunu beğendi.
  10. Menetli

Menetli Guest

Selam Arkadaşlar ,

Konu harici sohbet niteliğindeki mesajlar kaldırılmıştır.
    Ve yukarıdaki açıklamayı dikkate alınız.
    ''Not: Sorular sadece miço hakkında olmalı aksi mesajlar dikkate alınmayacağı gibi yazan kişinin konuya bir daha yazma hakkı elinden alınacaktır.''

Saygılarımla.

11. miço kalkacak ise eğer herkesten anyı anda silinsin ve satışta olmasın. yada para ile alınabilecek zamana kadar aynen eski yerinden inci ile alınabilsin. hiç yotkan para harcayamayacak oyunculara da imkan sağlansın

12. Merhabalar, öncelikle ne yapılacağı konusunda az da olsa bilgi verildiği için teşekkürler.Miçonun herkesin hesabından silinmesi gibi bir durum söz konusu mu yani böyle bir yama çalışmaşı yapılacak mı yoksa isteyen mürettebat paketinden alabilecek mi.Benim miçom bir hafta kadar önce bitti vuruş sürem azaldı fakat diğer oyuncularda miço olduğu için bende mürettebat paketinden aldım.1 ay miço eklendi yani bu böyle mi gidecek yoksa kaldırılacak mı? Bir de yeni yetenek ağacından bahsediliyor miço için zaten yetenek için fazla fazla kristal harcadık bir de miço için mi harcayalım anlayamadım gerçekten kaldırılması saçma olduğu gibi yerine getirilmesi düşünülen şeyler de saçma vuruş sürelerinden bu kadar şikayet ediliyorsa miçoyu kaldırmak yerine bütün top atış sürelerinde oynamalar yapılabilirdi.Neyse sorumu anladınız kolay gelsin konuyu başka yerlere çekmeye gerek yok.Herkese iyi oyunlar.

13. çAğRı

çAğRı User

çok sayıda günlük görevler var. bunları yapmak ortalama 3 saate varıyor. %20 daha yavaş vuruş yapacağımız için görevleri ortalama 4 saatte yapabileceğiz. savaş oyunu oynuyoruz. 4 saat bunlara harcarsak savaşıp eğlenmeye vaktimiz kalmayacak. bu da oyundan uzaklaştıracak. Yeni özelliklerin biran önce yüklenmesini istiyorum.

~HADES~stn bunu beğendi.
  14. Sevgili @Bigpatron Miço olayı gerçekten can sıkıcı bir durum. Bu oyuncular tarafından anlaşılamamakla birlikte hemen çözüme kavuşması gereken bir konu. parası olan paket alıp miço ile gönül eğlendirirken bizler birşey yapamamakla yükümlü kalıyoruz. tez zamanda çözüme kavuşması dileğiyle.

iyi forumlar

~HADES~stn bunu beğendi.
  15. ~HADES~stn

~HADES~stn User

selam sorun olan Miço nun kakmis olmasi degil asil sorun yerine ne gelecegi hakkinde kesin bir aciklama yok
    diger sorun ise para ile satilmasi madem kaldirdiniz tam kaldirin simdi bukadar insan satin alacak ve yarin birgün kalkacak
    ve satin alanlarin paralari bosa gidecek sizlerden dilegimiz en kisa zamanda bir aciklama

1. MenetliS-Moderator yıl 2018 artık uzaya turist göndermek için son çalışmalar bitmek üzere fakat seafight oyunu geliştirmemesi yeniliklere ayak uyduramaması oyuncu kaybı yarattı oyuncu kaybindan yaratılan zararı fiyatlara taşıdınız son yıllarda yeni çıkan toplara ve itemlere para yetiştiştiremiyoruz doların 4.5 oldugu askeriüçredin 1600 tl oldugu canım ülkede artık seafight oynamak haram oldu yani fakir oynamasın diyorsunuz bizlerde oynamıyoruz hayatımıza verdiginiz renkler için teşekürler ederiz.

*HHC* ve emirchasvet2013 bunu beğendi.
  16. Menetli

Menetli Guest

Selam ,

Şimdi ilk mesajda yazıldığı gibi bu mesajınızın yeri burası değildir.Bu gibi durumlar için ayrı bir konu açıp normal bir üslup ile dile getirseniz bizde üst mercilere bu durumu bildiririz.

Saygılarımla.

17. MİÇO !!!!! Ben şunu sormak ve söylemek istiyorum MİÇOYU OYUNDAN KALDIRMANIZIN MANTIGI NEDİR BİR OYUNCUNUZ OLARAK SORUYORUM VE CVP BEKLİYORUM. BİZE ŞU SEBEP DEN DİYİN BİZ DE ADAMLAR HAKLI İYİ YAPMIŞLAR DİYELİM BUYRUN BEKLİYORUZ.

BİR DE BU OYUNU OYNUYORUM ATIŞLARIMI YENİ YENİ DÜZELTMİŞİM 2.99 YAPMIŞIM OYUNUN TADINI ÇIKARTMAYA ÇALIŞICAM DİYORSUNUZ KI ATIŞLARIN DÜZELMEYE BAŞLADI MİÇO LAR KALKICAK PARA İLE ALICAK SINIZ FİLAN FALANN

ŞİMDİ CVP GELİR BİRKAC CÜMLE YAZILIR YETERLİ BİLGİ YOK DAHA BELLİ DEGİL FİLAN
    ARKADAŞLAR BİLMEDEN NEDEN KALDIRIYORSUNUZ BİRŞEYLERİ DAHA NE YAPMAK İSTEDİGİNİZİ BİLMİYORSUNUZ MİÇO KALDIRILDI DİYORSUNUZ

MANTIK NE MANTIK...

Şunu da söylemek istiyorum. BU resmen atışlarla ilgili hakkımızın ''Gasp'' EDİLDİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM
    SAKIN ÜSLUP FİLAN DEMEYİN BU BİR ANLATIM BİÇİMİ ÖRNEK DİR

18. Noddegamra

Noddegamra Guest

Merhaba @__*O*B*I*W*A*N*__ ,

Forumda büyük harf kullanmak bağırmak anlamına gelmektedir, lütfen mesajınızı düzenleyiniz.

İyi oyunlar, iyi forumlar.

NightWish66 bunu beğendi.
  19. ozican2525

ozican2525 User

Yazdıklarınzda haklı olabilirsiniz ancak yapılan duyuruyu okumamışsınız heralde.Yapılan duyuruda miçolar topları seviyelendirme konusunda sıkıntı yarattığını istenildiği gibi geliştirme yapılamadığından bahsettemekte.Miçoların bir daha geri geleceğini sanmıyorum.(Oyun içi alabilmek gibi)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.