Bug / Oyun hatasi Yapılamayan Görevler

Konusu 'Teknik Sorunlar' forumundadır ve ANTEPLİM_27_87 tarafından 16 Temmuz 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Bugün Türkiye saati ile 13.00 da yenilenen taç görevlerini yapmaya çalıştım. Farklı sebeplerden dolayı görev yapma süresi uzayınca görevde kalan npcleri ve canavarlarları kesmeme rağmen görev sayacından düşmediler ve görevler bitmedi. Görevleri sayfayı yenileyerek ve komple oyundan çıkıp geri girerek görevlere devam etmek istesemde olmadı. Görevleri tümden iptal edip yeniden alıp kısa süre içinde yapınca kabul etti. Bir sürü malzemem boşa gitti ve görevleri tekrar yapmak baya zaman harcamama neden oldu.

Görevleri kontrol ederseniz sevinirim. TR 2 serverinden oynuyorum.

Etkinlik görevleride kabul edilmiyor.

2. Selam,

Bazen bu şekilde oluyor ama bir süre sonra kendisi geliyor. Ben konuyu ileteceğim.

Saygılarıla.

3. @Relax ayni şekilde etkinlik görevlerinide yapamıyorum ben,
    >>> -2x Savaşçı Yıldız batır(2/2) -Takımın için 25 puan topla (0/25) <<<
    20den fazla savaşçı kesdim hala puan bölümü yükselmiyor, saçmalığı farketmişsinizdır batırma 2de 2 ama puan olarak hala 0 yazıyor...

görevi bırakıp almayı denedim daha önce Kesen Tırpan dan darbe düşürmemi istediği görevde öyle yapınca olmuştu ama bu görevde birtürlü olmuyor kaç kere çıktım girdim sayfa yeniledim battım tamir oldum yine olmuyor...

4. ARAKLILI

ARAKLILI User

aynı durum bende de var hala düzelmedi taç görevinde npc batırıyorsun sistem saymıyor ne zaman düzelir?