Yamalar

Konusu 'Genel Sorular' forumundadır ve ╰☆╮ЄǤЄĿĪ╰☆╮ tarafından 29 Nisan 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Hergün bir yama oluyor neredeyse ama şu bot programına neden bir yama gelmiyor ? Benim kartalgözüyle vuramadığımı adam normal olarak vuruyor. neredeyse sol alttan sol üste sıkacak o derece, oto target ve sentinel hala devam ediyor, banlanan gemiler oldu iyi hoş ama bu konu hakkında da bir çalışma olması lazım, diye düşünüyorum Teşekkürler..

2. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Bot kullanıcılaryıla ilgili çalışma her zaman var. Bu aralar yasaklanmıyorlar diye yasaklanmayacakları anlamına gelmiyor.

Saygılar.

3. Bot kullanıcılaryıla ilgili çalışma her zaman var. Bu aralar yasaklanmıyorlar diye yasaklanmayacakları anlamına gelmiyor.
    Sayın star ben kullanıcılara verilen cezadan bahsetmedim, bu bot programına neden bir çalışma yok? adam sol alttan sol üste sıkıyor neredeyse. sentinel target diyorum ne zaman kapanır?

4. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam,

Bu sorunlar geçmişte de iletilmişti. Demek ki kapatması pek kolay değil. Çalışıldığını düşünüyorum. Fakat yine de Pazartesi ileteceğim.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.